При черговому дослідженні знову виявлено автомобіль зі знищеним номером двигуна

28.02.2023 до Територіального сервісного центру МВС № 7141, що в місті Черкаси, з заявою про перереєстрацію автомобіля ЗАЗ 1102, звернулася гр. С, яка вирішила перевірити вказаний транспортний засіб.

Під час дослідження даного автомобіля судовим експертом сектору криміналістичного дослідження транспортних засобів і реєстраційних документів, що їх супроводжують Черкаського НДЕКЦ МВС, було встановлено, що номер його двигуна знищений механічним способом.

При черговому дослідженні знову виявлено автомобіль зі знищеним номером двигуна

Тільки звернувшись до фахівців Експертної служби МВС Ви можете себе убезпечити від покупки авто з підробленим свідоцтвом про реєстрацію, перебитими номерами агрегатів

У всіх територіальних сервісних центрах Черкаської області працюють фахівці Черкаського науково-дослідного експертно-криміналістичного центру МВС України. Вони проводять належну перевірку транспортних засобів і надають такі послуги:

  • Дослідження ідентифікаційних номерів агрегатів ТЗ (кузова, рами, двигуна)
  • Встановлення об’єму двигуна
  • Встановлення року виготовлення ТЗ
  • Встановлення ринкової вартості ТЗ при укладанні договорів купівлі-продажу ТЗ
  • Встановлення справжності реєстраційних документів (свідоцтв про реєстрацію ТЗ).

На Черкащині до регіонального сервісного центру входять п’ять підрозділів: у м. Черкасах, м. Умані, м. Золотоноші, м. Звенигородці і м. Корсунь-Шевченківському. Графік роботи: з вівторка до п’ятниці – з 08.00 до 17, субота – з 08.00 до 15.45. Неділя, понеділок – вихідні.

Більш детальна інформація на сайті Головного сервісного центру МВС України за посиланням.

Знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter