Дослідження траспортних засобів

Купівля автомобіля відповідальне завдання, до якого майбутній автовласник має віднестися максимально серйозно, особливо якщо Ви обираєте авто, яке вже було у вжитку. Громадяни часто заклопотані маркою майбутнього авто, його кольором та комплектацією і лише мінімум уваги приділяють минулому автомобіля, тим самим наражаючи себе на небезпеку придбати транспортний засіб кримінального походження.
Купуючи автомобіль без проведення експертного огляду, новий власник ризикує позбутися автомобіля без будь-якої компенсації його вартості
В Науково-дослідному експертно-криміналістичному центрі при УМВС України в Черкаській області проводяться комплексні дослідження транспортних засобів і документів, що їх супроводжують, автотоварознавчі експертизи та експертизи вартості. Результатом вище зазначених досліджень стануть відповіді на питання:
  • питання 1
  • питання 2
  • питання 3
  • питання 4
Згідно постанови Кабінету Міністрів України №1098 від 26.10.2011 п.8 вартість проведення комплексного дослідження транспортних засобів і документів, що їх супроводжують, автотоварознавчої експертизи, становить:
транспортних засобів усіх категорій вітчизняного виробництва та країн СНД або окремих агрегатів151,96 грн.
(з урахуванням ПДВ)
транспортних засобів усіх категорій іноземного виробництва або окремих агрегатів196,98 грн.
(з урахуванням ПДВ)
мопедів або їх окремих агрегатів39,40 грн.
(з урахуванням ПДВ)
Знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter