Черкащани почали добровільно здавати зброю

Місячник добровільної здачі зброї розпочався 1 жовтня і вже є перші результати.

Черкащани почали добровільно здавати зброю

До Управління превентивної діяльності у відділ дозвільної системи звернувся 46-річний черкащанин із заявою про добровільну здачу незареєстрованої мисливської гладкоствольної рушниці ІЖ-58. Чоловік її отримав у спадок від свого діда. Зброя буде перереєстрована та повернута вже законному власнику зі всіма необхідними документами.

Згідно з частиною 3 статті 263 Кримінального кодексу України особи, які добровільно здали зброю, боєприпаси та вибухові матеріали, звільняються від адміністративної та кримінальної відповідальності.

Нагадаємо, що громадяни, які з 1 по 30 жовтня 2016 року добровільно здадуть до Національної поліції України зброю, боєприпаси, вибухові матеріали та спеціальні засоби, що зберігаються незаконно, звільняються від кримінальної відповідальності. При здачі мисливської, вогнепальної, холодної, газової зброю, в подальшому після оформлення відповідних документів ви маєте можливість зареєструвати цю зброю в особисту власність і використовувати її на законних підставах.

Жителям міста Черкаси з питань здачі та реєстрації зброї необхідно звернутись у відділ дозвільної системи ГУНП в Черкаській області за адресою: м. Черкаси, вул. Благовісна, 180.
Довідки за телефонами: 39-35-20, 39-34-84, 102
2016.10.06
Знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Вхід Скасувати   Ok   Введіть своє ім'я!
Увага! Для входу на сайт необхідно ввести свій e-mail та пароль.
Реєстрація Скасувати   Ok   На введений Вами E-mail надіслано лист з вказвками щодо продовження реєстрації.
Будь-ласка, перевірте свій E-mail
Введіть своє ім'я! Вибачте, але Ваше ім'я занадто коротке! Вибачте, але Ваше ім'я занадто довге! Введіть своє прізвище! Вибачте, але Ваше прізвище занадто коротке! Вибачте, але Ваше прізвище занадто довге! Введіть пароль! Вибачте, але Ваш пароль занадто короткий! Вибачте, але Ваш e-mail не коректний! Вибачте, але Ваш e-mail занадто довгий! Вибачте, але користувач з такими даними вже зареєстрований! Секретний код введений не вірно!
Увага! Всі поля обов'язкові до заповнення.
SEC CODE
Переконайтесь, що введений Вами e-mail є коректним,
на нього буде відправлено інструкцію з продовження реєстрації