2Н872
ДСТУ ISO/IEC 17025
Черкаський Науково-дослідний експертно-криміналістичний центр МВС України отримав від Національного агентства з акредитації України атестат про акредитацію на відповідність стандарту ДСТУ ISO/IEC 17025 (ISO/IEC 17025:2005) "Загальні вимоги до компетентності випробувальних та калібрувальних лабораторій” (зареєстрований у Реєстрі 29 червня 2016 року за № 2Н872, дійсний до 03 лютого 2018 року) у сфері: Разом з попередньо отриманими напрямками, атестатом додатково розширено акредитацію у сфері:

2Н872
ДСТУ ISO/IEC 17025
Черкаський Науково-дослідний експертно-криміналістичний центр МВС України отримав від Національного агентства з акредитації України атестат про акредитацію на відповідність стандарту ДСТУ ISO/IEC 17025 (ISO/IEC 17025:2005) "Загальні вимоги до компетентності випробувальних та калібрувальних лабораторій” (зареєстрований у Реєстрі 09 липня 2015 року за № 2Н872, дійсний до 03 лютого 2018 року) у сфері: Разом з попередньо отриманими напрямками, атестатом додатково розширено акредитацію у сфері:

2Н872
ДСТУ ISO/IEC 17025
04 лютого 2013 року Науково-дослідний експертно-криміналістичний центр при УМВС України в Черкаській області отримав від Національного агентства з акредитації України атестат про акредитацію на відповідність стандарту ДСТУ ISO/IEC 17025 (ISO/IEC 17025:2005) "Загальні вимоги до компетентності випробувальних та калібрувальних лабораторій” у сфері: балістичні дослідження, трасологічні дослідження, дослідження наркотичних засобів, психотропних речовин їх аналогів та прекурсорів

Лабораторії Науково-дослідного експертно-криміналістичного центру при УМВС України в Черкаській області відповідають критеріям атестації й атестовані ДП «Черкасистандартметрологія на проведення вимірювань у сфері поширення державного метрологічного нагляду»
Знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Вхід Скасувати   Ok   Введіть своє ім'я!
Увага! Для входу на сайт необхідно ввести свій e-mail та пароль.
Реєстрація Скасувати   Ok   На введений Вами E-mail надіслано лист з вказвками щодо продовження реєстрації.
Будь-ласка, перевірте свій E-mail
Введіть своє ім'я! Вибачте, але Ваше ім'я занадто коротке! Вибачте, але Ваше ім'я занадто довге! Введіть своє прізвище! Вибачте, але Ваше прізвище занадто коротке! Вибачте, але Ваше прізвище занадто довге! Введіть пароль! Вибачте, але Ваш пароль занадто короткий! Вибачте, але Ваш e-mail не коректний! Вибачте, але Ваш e-mail занадто довгий! Вибачте, але користувач з такими даними вже зареєстрований! Секретний код введений не вірно!
Увага! Всі поля обов'язкові до заповнення.
SEC CODE
Переконайтесь, що введений Вами e-mail є коректним,
на нього буде відправлено інструкцію з продовження реєстрації