Тридцять днів тривали як рік, – рідні жінки-правоохоронця не знали, що дочка поїхала в АТО

Вчора ввечері до Черкас повернувся зведений загін міліціонерів, бійці якого несли службу в Донецькій області на самому «передку», де окрім забезпечення охорони громадського порядку здійснювали охорону стратегічно важливої Вуглегірської ТЕС. Разом з бійцями до Черкас повернулася і перша жінка-правоохоронець, яка виконувала бойові завдання в складі зведеного загону.
Тридцять днів тривали як рік, – рідні жінки-правоохоронця не знали, що дочка поїхала в АТО

Про це повідомляє прес-служба УМВС України в Черкаській області.
Тетяна Дорошенко, експерт-криміналіст НДЕКЦ розповіла, що рішення відправитися в зону АТО прийняла особисто, хоча й добре розуміла всю небезпеку такої поїздки. Бажання внести частку своєї допомоги тим людям, що знаходяться у прифронтовій зоні, перебороло всі сумніви й страхи. Протягом тридцяти діб вона виконувала поставлені керівництвом зведеного загону службові завдання. Слідкувала не тільки за спокоєм та правопорядком серед населення, але й часто допомагала людям, що зверталися за допомогою.
Тридцять днів тривали як рік, – рідні жінки-правоохоронця не знали, що дочка поїхала в АТО
Рідні Тетяни розповідають, що нічого не знали про її рішення. Дізналися, коли вона вже перебувала в зоні АТО. Тридцять діб для них тривали як рік, адже дуже хвилювалися за доньку. Батьки пишаються своєю дитиною, яка є справжньою захисницею Батьківщини.

Після урочистої частини Тетяна Дорошенко разом з рештою бійців зведеного загону відправилася на заслужений короткочасний відпочинок, після якого всі вони повернуться до виконання своїх функціональних обов’язків вже на Черкаській землі.
provce.ck.ua
2015.09.07
Знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Вхід Скасувати   Ok   Введіть своє ім'я!
Увага! Для входу на сайт необхідно ввести свій e-mail та пароль.
Реєстрація Скасувати   Ok   На введений Вами E-mail надіслано лист з вказвками щодо продовження реєстрації.
Будь-ласка, перевірте свій E-mail
Введіть своє ім'я! Вибачте, але Ваше ім'я занадто коротке! Вибачте, але Ваше ім'я занадто довге! Введіть своє прізвище! Вибачте, але Ваше прізвище занадто коротке! Вибачте, але Ваше прізвище занадто довге! Введіть пароль! Вибачте, але Ваш пароль занадто короткий! Вибачте, але Ваш e-mail не коректний! Вибачте, але Ваш e-mail занадто довгий! Вибачте, але користувач з такими даними вже зареєстрований! Секретний код введений не вірно!
Увага! Всі поля обов'язкові до заповнення.
SEC CODE
Переконайтесь, що введений Вами e-mail є коректним,
на нього буде відправлено інструкцію з продовження реєстрації