Можливості виявлення зображень прихованих міток у поліграфічній продукції, оригіналами для виготовлення якої були кольорові електрофотографічні зображення

Інформаційно-методичний посібник

Схвалено координаційно-методичною радою
ДНДЕКЦ МВС України,
протокол від 05.05.2011 № 33

Сидоренко Л.О. Можливості виявлення зображень прихованих міток у поліграфічній продукції, оригіналами для виготовлення якої були кольорові електрофотографічні зображення : інф.-метод. посіб. / Л.О. Сидоренко. – К. : ДНДЕКЦ МВС України, 2013. – 31 с. : іл.

  • Автор: Сидоренко Л.О. – старший науковий співробітник Науково-дослідного експертно-криміналістичного центру при УМВС України в Черкаській області.
  • Рецензенти: Біленчук П.Д. – доцент кафедри криміналістики Київського національного університету імені Тараса Шевченка, кандидат юридичних наук. Воробей О.В. – підполковник міліції, доцент кафедри криміналістичних експертиз Навчально-наукового інституту підготовки слідчих і криміналістів Національної академії внутрішніх справ, кандидат юридичних наук, доцент.
У посібнику розглянуто сучасні можливості ідентифікації кольорових електрофотографічних апаратів. Особливу увагу приділено проблемі вдосконалення існуючих та розробці нових методів і технічних засобів дослідження кольорових електрофотографічних зображень. Детально проаналізовано питання щодо виявлення зображень кодових міток у поліграфічній продукції. Для експертів-криміналістів та інших фахівців у галузі експертології.
Можливості виявлення зображень прихованих міток у поліграфічній продукції, оригіналами для виготовлення якої були кольорові електрофотографічні зображення
2013.10.02
Знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Вхід Скасувати   Ok   Введіть своє ім'я!
Увага! Для входу на сайт необхідно ввести свій e-mail та пароль.
Реєстрація Скасувати   Ok   На введений Вами E-mail надіслано лист з вказвками щодо продовження реєстрації.
Будь-ласка, перевірте свій E-mail
Введіть своє ім'я! Вибачте, але Ваше ім'я занадто коротке! Вибачте, але Ваше ім'я занадто довге! Введіть своє прізвище! Вибачте, але Ваше прізвище занадто коротке! Вибачте, але Ваше прізвище занадто довге! Введіть пароль! Вибачте, але Ваш пароль занадто короткий! Вибачте, але Ваш e-mail не коректний! Вибачте, але Ваш e-mail занадто довгий! Вибачте, але користувач з такими даними вже зареєстрований! Секретний код введений не вірно!
Увага! Всі поля обов'язкові до заповнення.
SEC CODE
Переконайтесь, що введений Вами e-mail є коректним,
на нього буде відправлено інструкцію з продовження реєстрації