Сидоренко Леонід Онисимович

Сидоренко Леонід Онисимович
Головний фахівець відділу організаційно-методичного забезпечення НДЕКЦ при УМВС України в Черкаській області

Народився у 1952 році, в с. Червона Слобода Черкаського району, Черкаської області.
Освіта: вища юридична, в 1980 році закінчив факультет підготовки експертів-криміналістів Волгоградської вищої школи міліції МВС СРСР, здобув вищу юридичну освіту за спеціальністю "Правознавство" кваліфікація "юрист, експерт-криміналіст". Отримав допуски до проведення семи видів криміналістичних експертиз.
В органах внутрішніх справ з 1975 року, після закінчення ВСШ МВС СРСР, працював тільки в експертній службі підрозділів м. Черкаси. Закінчив службу в березні 1999 року в званні підполковника міліції на посаді заступника начальника НДЕКЦ при УМВС України в Черкаській області. Працював позаштатним експертом в Черкаському відділенні КНДІСЕ, викладав у вищих юридичних закладах м. Черкаси. З 2002 року працює на вільнонайманих посадах в НДЕКЦ при УМВС України в Черкаській області, спеціалізується на проведенні технічної експертизи документів та почеркознавчої експертизи.
Займається науковою діяльністю, приймає активну участь в науково-практичних семінарах, конференціях, публікує статті та наукові роботи.
Являється членом міжнародної поліцейської асоціації (IPA), українська секція, нагороджений її грамотою.

Сидоренко Леонід Онисимович
Сидоренко Леонід Онисимович
Сидоренко Леонід Онисимович
Знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Вхід Скасувати   Ok   Введіть своє ім'я!
Увага! Для входу на сайт необхідно ввести свій e-mail та пароль.
Реєстрація Скасувати   Ok   На введений Вами E-mail надіслано лист з вказвками щодо продовження реєстрації.
Будь-ласка, перевірте свій E-mail
Введіть своє ім'я! Вибачте, але Ваше ім'я занадто коротке! Вибачте, але Ваше ім'я занадто довге! Введіть своє прізвище! Вибачте, але Ваше прізвище занадто коротке! Вибачте, але Ваше прізвище занадто довге! Введіть пароль! Вибачте, але Ваш пароль занадто короткий! Вибачте, але Ваш e-mail не коректний! Вибачте, але Ваш e-mail занадто довгий! Вибачте, але користувач з такими даними вже зареєстрований! Секретний код введений не вірно!
Увага! Всі поля обов'язкові до заповнення.
SEC CODE
Переконайтесь, що введений Вами e-mail є коректним,
на нього буде відправлено інструкцію з продовження реєстрації