Владислав Пустовар обговорив з іноземними експертами можливості створення калібрувальної лабораторії на базі НДЕКЦ при УМВС

Начальник УМВС Владислав Пустовар та представник проекту розвитку Експертної служби МВС України Террі Міллс обговорили питання створення калібрувальної лабораторії, аналогів якої, на базі НДЕКЦ, немає в Україні. Сторони домовились про подальшу тісну співпрацю.
Владислав Пустовар обговорив з іноземними експертами можливості створення калібрувальної лабораторії на базі НДЕКЦ при УМВС
Керівник Управління МВС України в Черкаській області полковник міліції Владислав Пустовар провів зустріч зі старшим радником проекту розвитку Експертної служби МВС України Міжнародної програми підвищення кваліфікації для органів кримінального розслідування Департаменту юстиції США (ІСІТАР) Террі Міллсом та начальником НДЕКЦ при УМВС України в Черкаській області Василем Аксьоновим.

У ході зустрічі обговорювалося питання проведення оцінки можливостей створення калібрувальної лабораторії на базі НДЕКЦ при УМВС України в Черкаській області, системи якості, відповідно до міжнародного стандарту ISO/IES 17025:2006. Також, проведення аналізу стану забезпечення експертно-дослідницького центру спеціальною технікою та вивчення потреб в обладнанні для можливого його придбання за рахунок спонсорів.
Владислав Пустовар обговорив з іноземними експертами можливості створення калібрувальної лабораторії на базі НДЕКЦ при УМВС
Створення на базі НДЕКЦ калібрувальної лабораторії - це шлях в майбутнє. Адже така лабораторія, аналоги якої на сьогоднішній день на базі НДЕКЦ відсутні в Україні, дасть можливість фахівцям експертної служби калібрувати прилади для покращення якості експертиз та інших досліджень, - зазначив Террі Міллс.

Владислав Пустовар, в свою чергу подякував іноземним представникам за візиті і висловив сподівання на подальшу взаємодію в цьому напрямку.
2014.08.01
Знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Вхід Скасувати   Ok   Введіть своє ім'я!
Увага! Для входу на сайт необхідно ввести свій e-mail та пароль.
Реєстрація Скасувати   Ok   На введений Вами E-mail надіслано лист з вказвками щодо продовження реєстрації.
Будь-ласка, перевірте свій E-mail
Введіть своє ім'я! Вибачте, але Ваше ім'я занадто коротке! Вибачте, але Ваше ім'я занадто довге! Введіть своє прізвище! Вибачте, але Ваше прізвище занадто коротке! Вибачте, але Ваше прізвище занадто довге! Введіть пароль! Вибачте, але Ваш пароль занадто короткий! Вибачте, але Ваш e-mail не коректний! Вибачте, але Ваш e-mail занадто довгий! Вибачте, але користувач з такими даними вже зареєстрований! Секретний код введений не вірно!
Увага! Всі поля обов'язкові до заповнення.
SEC CODE
Переконайтесь, що введений Вами e-mail є коректним,
на нього буде відправлено інструкцію з продовження реєстрації