УЧАСТЬ У НАУКОВО-ПРАКТИЧНІЙ КОНФЕРЕНЦІЇ

7 листопада 2017 року заступником завідувача відділу криміналістичних видів досліджень Кожевніковим В.В. взято участь у міжнародній науково-практичній конференції «Актуальні питання судової експертизи та криміналістики», яка проводилась на базі Харківського НДІ судових експертиз ім. засл. проф. М.С. Бокаріуса та була присвячена 100-річчю від дня народження видатного вченого, доктора юридичних наук, професора, заслуженого діяча науки і техніки України, провідного фахівця у галузі судової експертизи й криміналістики Михайла Васильовича Салтевського.

У засіданні взяли участь більше 100 осіб, серед яких: представники Міністерства юстиції України, інших органів державної влади та місцевого самоврядування, установ Міністерства юстиції України (Харківського, Київського, Одеського, Донецького, Львівського, Дніпропетровського науково-дослідних інститутів судових експертиз, Науково-дослідного центру судових експертиз з питань інтелектуальної власності), вищих навчальних закладів, правоохоронних органів, судів, громадських та інших організацій України, судово-експертних установ Туреччини, Республіки Білорусь, Республіки Молдова, Республіки Литва, Республіки Казахстан, Республіки Вірменія, представники Харківського, Вінницького, Сумського, Дніпропетровського, Закарпатського НДЕКЦ МВС України.

З доповідями та повідомленнями виступили понад 40 учасників. Серед них великий інтерес викликали доповіді іноземних колег, які стосувались питання акредитації судово-експертних лабораторій, питання судово-експертної діяльності.

Відповідно до програми заслухано та обговорено доповіді, присвячені пам’яті Михайла Васильовича Салтевського – гордості української науки, видатного криміналіста, який здійснив вагомий внесок у розвиток теорії ідентифікації, розробив прийоми вимірювальної фотозйомки, стояв у витоках зародження криміналістичної одорології та фоноскопії, створення методики дослідження електронних документів, тактичних прийомів огляду комп’ютерних засобів тощо.

УЧАСТЬ У НАУКОВО-ПРАКТИЧНІЙ КОНФЕРЕНЦІЇ
УЧАСТЬ У НАУКОВО-ПРАКТИЧНІЙ КОНФЕРЕНЦІЇ
2017.11.10
Знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Вхід Скасувати   Ok   Введіть своє ім'я!
Увага! Для входу на сайт необхідно ввести свій e-mail та пароль.
Реєстрація Скасувати   Ok   На введений Вами E-mail надіслано лист з вказвками щодо продовження реєстрації.
Будь-ласка, перевірте свій E-mail
Введіть своє ім'я! Вибачте, але Ваше ім'я занадто коротке! Вибачте, але Ваше ім'я занадто довге! Введіть своє прізвище! Вибачте, але Ваше прізвище занадто коротке! Вибачте, але Ваше прізвище занадто довге! Введіть пароль! Вибачте, але Ваш пароль занадто короткий! Вибачте, але Ваш e-mail не коректний! Вибачте, але Ваш e-mail занадто довгий! Вибачте, але користувач з такими даними вже зареєстрований! Секретний код введений не вірно!
Увага! Всі поля обов'язкові до заповнення.
SEC CODE
Переконайтесь, що введений Вами e-mail є коректним,
на нього буде відправлено інструкцію з продовження реєстрації