Кожевніков Валерій Вікторович

Кожевніков Валерій Вікторович
Заступник завідувача відділу криміналістичних видів досліджень Черкаського НДЕКЦ МВС України

Народився 22.09.1973 року в м. Тальному Черкаської області. У 1995 році закінчив Черкаський державний педагогічний інститут ім. 300-річчя возз’єднання України з Росією за спеціальністю «Математика і фізика».

В Експертній службі з 1995 року.

Має допуск до самостійного проведення оглядів місць подій та інших слідчих дій, а також кваліфікацію судового експерта з правом проведення судової трасологічної експертизи за експертними спеціальностями 4.6 «Дактилоскопічні дослідження», 4.1 «Дослідження слідів людини та слідів тварини», 4.2 «Дослідження знарядь, агрегатів, інструментів і залишених ними слідів, ідентифікація цілого за частинами», 4.4 «Дослідження ідентифікаційних номерів та рельєфних знаків», 4.5 «Дослідження холодної зброї», технічної експертизи документів за експертними спеціальностями 2.1 «Дослідження реквізитів документів», 2.3 «Дослідження друкарських форм та інших засобів виготовлення документів», судової почеркознавчої експертизи за експертною спеціальністю 1.1 «Дослідження почерку та підписів».

Займається науковою діяльністю, приймає активну участь в науково-практичних семінарах, конференціях, публікує статті та наукові роботи.

Знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Вхід Скасувати   Ok   Введіть своє ім'я!
Увага! Для входу на сайт необхідно ввести свій e-mail та пароль.
Реєстрація Скасувати   Ok   На введений Вами E-mail надіслано лист з вказвками щодо продовження реєстрації.
Будь-ласка, перевірте свій E-mail
Введіть своє ім'я! Вибачте, але Ваше ім'я занадто коротке! Вибачте, але Ваше ім'я занадто довге! Введіть своє прізвище! Вибачте, але Ваше прізвище занадто коротке! Вибачте, але Ваше прізвище занадто довге! Введіть пароль! Вибачте, але Ваш пароль занадто короткий! Вибачте, але Ваш e-mail не коректний! Вибачте, але Ваш e-mail занадто довгий! Вибачте, але користувач з такими даними вже зареєстрований! Секретний код введений не вірно!
Увага! Всі поля обов'язкові до заповнення.
SEC CODE
Переконайтесь, що введений Вами e-mail є коректним,
на нього буде відправлено інструкцію з продовження реєстрації