Працівники МВС виявили випадки незаконної перереєстрації автівок

У п’ятницю, 22 вересня, працівники сервісного центру та фахівці експертної служби МВС у Черкаській області під час реєстраційних операцій транспортних засобів виявили два випадки незаконної спроби перереєстрації автомобілів. Про це повідомляє прес-служба РСЦ МВС.

Працівники МВС виявили випадки незаконної перереєстрації автівок

Під час дослідження автомобіля ВАЗ 2106, якого житель Черкас представив для перереєстрації по спадщині, виявилося, що номерна панель з первинним номером кузова видалена, а на її місце вварена панель з іншим номером кузова.

Працівники МВС виявили випадки незаконної перереєстрації автівок

Також не поталанило черкащанину, який звернувся у сервісний центр для реєстрації нового причепа. При огляді транспортного засобу фахівцями експертної служби було встановлено, що шрифт номера рами не відповідає наявним у програмі МВС шрифтам.

Працівники МВС виявили випадки незаконної перереєстрації автівок

В обох випадках на місце події було викликано правоохоронців. Зібрані по цих випадках матеріали направлені до ГУ НП в Черкаській області.

2017.09.27
Знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Вхід Скасувати   Ok   Введіть своє ім'я!
Увага! Для входу на сайт необхідно ввести свій e-mail та пароль.
Реєстрація Скасувати   Ok   На введений Вами E-mail надіслано лист з вказвками щодо продовження реєстрації.
Будь-ласка, перевірте свій E-mail
Введіть своє ім'я! Вибачте, але Ваше ім'я занадто коротке! Вибачте, але Ваше ім'я занадто довге! Введіть своє прізвище! Вибачте, але Ваше прізвище занадто коротке! Вибачте, але Ваше прізвище занадто довге! Введіть пароль! Вибачте, але Ваш пароль занадто короткий! Вибачте, але Ваш e-mail не коректний! Вибачте, але Ваш e-mail занадто довгий! Вибачте, але користувач з такими даними вже зареєстрований! Секретний код введений не вірно!
Увага! Всі поля обов'язкові до заповнення.
SEC CODE
Переконайтесь, що введений Вами e-mail є коректним,
на нього буде відправлено інструкцію з продовження реєстрації