Участь працівників Черкаського НДЕКЦ у семінарі «Україна в Другій світовій війні. Енциклопедія»

23 лютого 2018 року на запрошення Інституту історії України провідний фахівець з організації наукової роботи Черкаського НДЕКЦ Сидоренко Л.О. прийняв участь в семінарі, присвяченому обговоренню концепції видання «Україна в Другій світовій війні. Енциклопедія».

В роботі семінару приймали участь науковці Інституту історії України, військових та цивільних навчальних закладів.

Участь працівників Черкаського НДЕКЦ у семінарі «Україна в Другій світовій війні. Енциклопедія»

У виступах науковців було зазначено, що енциклопедія повинна носити концептуальний характер з узагальненням існуючих науково-історичних знань, не бути політизованою і об’єктивно відображувати історичні події на Україні в часи Другої світової війни.

В рамках проведення наукової роботи Сидоренко Л.О. у складі пошукового загону «Зелена брама» проводить дослідження солдатських медальйонів та інших документів часів Другої світової війни, у тому числі встановлює обставини бою що відбувся 30.07.1941 поблизу села Роги Маньківського району Черкаської області. У цьому бою загинуло близько 200 прикордонників 92 прикордонного загону. Сьогодні відомі імена лише 29 загиблих. Проведеними історико - біографічними дослідженнями різних баз даних, зокрема центрального музею Державної прикордонної служби України встановлено біля 200 осіб, які за наявними документами значаться загиблими в тому бою та близько 100 бійців 92 прикордонного злагоду, які у перші місяці війни потрапили у полон.

Участь працівників Черкаського НДЕКЦ у семінарі «Україна в Другій світовій війні. Енциклопедія»

На семінарі було розглянуто багато проблемних питань. Запропонована попередня структура видання: ідеологія, владні структури, бойові дії, каральні системи, масові переслідування, соціальна сфера, економіка, культура, пам’ять про війну.

Участь працівників Черкаського НДЕКЦ у семінарі «Україна в Другій світовій війні. Енциклопедія»

Із представниками відділу організаційно-методичних питань головного експертно-криміналістичного центру Державної прикордонної служби України обговорено питання стосовно обміну методичною інформацією в галузі технічної експертизи документів. В розпорядженні ГЕКЦ ДПСУ існує база даних паспортних документів, яка буде корисна для подальшої співпраці.

2018.02.27
Знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Ваше ім'я Ваш e-mail
Код безпеки
Включите эту картинку для отображения кода безопасности
Вхід Скасувати   Ok   Введіть своє ім'я!
Увага! Для входу на сайт необхідно ввести свій e-mail та пароль.
Реєстрація Скасувати   Ok   На введений Вами E-mail надіслано лист з вказвками щодо продовження реєстрації.
Будь-ласка, перевірте свій E-mail
Введіть своє ім'я! Вибачте, але Ваше ім'я занадто коротке! Вибачте, але Ваше ім'я занадто довге! Введіть своє прізвище! Вибачте, але Ваше прізвище занадто коротке! Вибачте, але Ваше прізвище занадто довге! Введіть пароль! Вибачте, але Ваш пароль занадто короткий! Вибачте, але Ваш e-mail не коректний! Вибачте, але Ваш e-mail занадто довгий! Вибачте, але користувач з такими даними вже зареєстрований! Секретний код введений не вірно!
Увага! Всі поля обов'язкові до заповнення.
SEC CODE
Переконайтесь, що введений Вами e-mail є коректним,
на нього буде відправлено інструкцію з продовження реєстрації