До уваги громадян!

В ГУ Національної поліції в Черкаській області діє робоча група з прийому звернень громадян про безвісне зникнення, викрадення людей в зоні АТО. Для одержання консультації з питань порядку відбору зразків букального епітелію у родичів загиблих (зниклих) під час АТО, а також з питань призначення та проведення молекулярно-генетичних експертиз просимо Вас звертатися до робочої групи, яка здійснює діяльність в 201 кабінеті, розташованому в приміщенні СУ ГУ Національної поліції в Черкаській області по вул. Благовісній, 189 в м. Черкаси.

За довідками з приводу вказаного питання звертатись за телефонами: 393-397, 393-102, моб. тел. 093-190-70-56. Також можна звертатись до Черкаського НДЕКЦ МВС України за адресою: вул. Пастерівська, 104 в м. Черкаси, тел.: 393-664, 393-642, моб. тел. 098-109-71-82.

Роз’яснення порядку дій громадян, родичі яких зникли в зоні АТО
2014.10.02
Знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Вхід Скасувати   Ok   Введіть своє ім'я!
Увага! Для входу на сайт необхідно ввести свій e-mail та пароль.
Реєстрація Скасувати   Ok   На введений Вами E-mail надіслано лист з вказвками щодо продовження реєстрації.
Будь-ласка, перевірте свій E-mail
Введіть своє ім'я! Вибачте, але Ваше ім'я занадто коротке! Вибачте, але Ваше ім'я занадто довге! Введіть своє прізвище! Вибачте, але Ваше прізвище занадто коротке! Вибачте, але Ваше прізвище занадто довге! Введіть пароль! Вибачте, але Ваш пароль занадто короткий! Вибачте, але Ваш e-mail не коректний! Вибачте, але Ваш e-mail занадто довгий! Вибачте, але користувач з такими даними вже зареєстрований! Секретний код введений не вірно!
Увага! Всі поля обов'язкові до заповнення.
SEC CODE
Переконайтесь, що введений Вами e-mail є коректним,
на нього буде відправлено інструкцію з продовження реєстрації