Проведення відстрілу зброї в Черкаському НДЕКЦ МВС

До відома фізичних та юридичних осіб – власників нарізної мисливської, гладкоствольної, спортивної та нагородної вогнепальної газової та травматичної зброї, яка перебуває в особистому користуванні громадян чи на об’єктах дозвільної системи.

Проведення відстрілу зброї в Черкаському НДЕКЦ МВС

У зв’язку з проведенням у 2021 році реєстрації та перереєстрації зброї у підрозділах з контролю за обігом зброї ГУНП в Черкаській області, Черкаський НДЕКЦ МВС здійснює контрольний відстріл та огляд технічного стану вищезазначеної зброї.

Прийом документів, відстріл та технічних огляд зброї проводиться за адресою: м. Черкаси, вул. Пастерівська, 104 за наступним графіком:

  • понеділок – четвер: з 09:30 до 13:00 – проведення відстрілу та технічного огляду зброї;
  • понеділок – четвер: з 14:00 до 18:00 – оформлення документації.
Проведення відстрілу зброї в Черкаському НДЕКЦ МВС

Оплата за проведення контрольного відстрілу та огляд технічного стану зброї здійснюється відповідно до постанови КМУ від 26.10.2011 № 1098 та становить:

  • Відстріл газової, гладкоствольної мисливської і спортивної, стартової, вихолощеної - 73,16 грн. (з ПДВ);
  • Відстріл зброї несмертельної дії, переробленої з військових зразків нарізної і комбінованої мисливської та спортивної - 84,42 грн. (з ПДВ).

Більш детальну інформацію можна отримати за безкоштовною консультацією безпосередньо із працівниками сектору балістичного обліку відділу криміналістичних видів досліджень Черкаського НДЕКЦ МВС України за адресою: м. Черкаси, вул. Пастерівська, 104 або за телефонами (0472) 317-333.

Знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter