«Іменем закону» №10 (7 березня 2013)

«Іменем закону» №10 (7 березня 2013)
Робота в правоохоронних органах важка й небезпечна. Вона потребує міцних нервів, залізної витримки та блискавичної реакції. Далеко не кожен чоловік здатний відповідати цим критеріям, а тим паче - жінка. Проте є такі представниці прекрасної половини людства, яким це під силу. Своє покликання працювати в органах внутрішніх справ - відчула й ця тендітна жінка, майор міліції Тетяна Дорошенко. Родом вона з міста Канева, що на Черкащині, там навчалася і виросла. За освітою Тетяна Григорівна вчитель біології та хімії. Після закінчення Черкаського національного університету дівчина повернулася до рідного міста, де влаштувалась на роботу до школи. Робота з дітьми Тетяні подобалася, проте згодом їй запропонували місце у хімічній лабораторії науково-технічного центру. Та за деякий час центр розформували.

- Ще до того, як нам повідомили про майбутню ліквідацію центру, я вже роздумувала над тим, аби змінити місце роботи. Мене давно цікавила експертиза, я хотіла влаштуватися на службу в експертний підрозділ Управління внутрішніх справ Черкащини - розповідає Тетяна Григорівна - Те що залишилась без роботи, послугувало своєрідним поштовхом до втілення в життя задуманого. Я нарешті отримала змогу реалізувати себе в незвіданій царині.

Як розповідає Тетяна Дорошенко, батьки були дуже здивовані вибором доньки, адже в родині ніхто не носив однострою, та спротиву чинити не стали. Пройшовши початкову підготовку, дівчина отримала омріяні погони лейтенанта і приступила до роботи в криміналістичній хімічній лабораторії. Тут працює і нині, щоправда, вже на посаді начальника сектору.

Відпочинок від нелегкої служби Тетяна Дорошенко знаходить у своєму хобі - плетенні ляльок.

- Ще коли була маленькою дівчинкою, мої бабусі вчили мене плетінню, вишиванню. Але тоді мені це не подобалося, навіть здавалося нудним, - ділиться своїми спогадами майор міліції. - Одного разу зі мною сталася неприємна пригода: я зламала ногу і тривалий час не могла ходити. Саме тоді вперше захотіла зробити якийсь виріб своїми руками. Власне, з того часу я і плету ляльок, яких потім дарую знайомим та друзям.

Та на цьому таланти Тетяни Дорошенко не вичерпуються: вона любить малювати та виготовляти різноманітні вироби з бісеру. Про здібності чарівного майора знають й колеги-чоловіки, які щиро дивуються: як жінці, котра більшість часу проводить на роботі, вдається знаходити вільну хвилину для улюбленої справи?

- Моя мрія - ділиться своїм секретом Тетяна Григорівна - передати ці знання та вміння дітям, щоб вони могли й самі робити оригінальні іграшки для себе і дарували їх друзям і рідним.

Наталія ТАРАН,
Черкаська обл.
2013.03.22
Знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Вхід Скасувати   Ok   Введіть своє ім'я!
Увага! Для входу на сайт необхідно ввести свій e-mail та пароль.
Реєстрація Скасувати   Ok   На введений Вами E-mail надіслано лист з вказвками щодо продовження реєстрації.
Будь-ласка, перевірте свій E-mail
Введіть своє ім'я! Вибачте, але Ваше ім'я занадто коротке! Вибачте, але Ваше ім'я занадто довге! Введіть своє прізвище! Вибачте, але Ваше прізвище занадто коротке! Вибачте, але Ваше прізвище занадто довге! Введіть пароль! Вибачте, але Ваш пароль занадто короткий! Вибачте, але Ваш e-mail не коректний! Вибачте, але Ваш e-mail занадто довгий! Вибачте, але користувач з такими даними вже зареєстрований! Секретний код введений не вірно!
Увага! Всі поля обов'язкові до заповнення.
SEC CODE
Переконайтесь, що введений Вами e-mail є коректним,
на нього буде відправлено інструкцію з продовження реєстрації