105-міліметровий артилерійський снаряд 30-річний чоловік тримав під ліжком

105-міліметровий артилерійський снаряд 30-річний чоловік тримав під ліжком
Спецавтомобіль експертної служби УМВС України в Черкаській області, з незвичними написами «Вибухотехнічна лабораторія» та «Вибухонебезпечно», можна було побачити у нашому місті минулого тижня. Причиною візиту вибухотехників стало те, що 30 січня працівниками Монастирищенського райвідділу міліції, під час санкціонованого судом огляду домоволодіння місцевого жителя, було виявлено артилерійський 105-міліметровий снаряд часів Великої Вітчизняної війни. Небезпечну знахідку «зброяр» зберігав у своєму житловому будинку під ліжком...

Про те, що виявлений боєприпас становить потенційну небезпеку, ні в кого не викликало сумнівів. Тому спеціалісти вибухотехнічної служби, з дотриманням заходів безпеки, вилучили знахідку, вивезли її до глиноземного кар'єру та знищили.

Як бойовий снаряд з'явився в приміщенні 30-річного чоловіка і навіщо він його зберігав? Чи усвідомлював він ту небезпеку, на яку наражав себе та оточуючих? - відповідати на ці запитання буде слідство. Наразі порушено кримінальне провадження за ч.1 ст. 263 КК України «Незаконне поводження зі зброєю, бойовими припасами або вибуховими речовинами».

Експерт
Монастирищенського РВ УМВС
М. Є. Гончар

"Алекс" №5 06.02.2014
2014.02.17
Знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Вхід Скасувати   Ok   Введіть своє ім'я!
Увага! Для входу на сайт необхідно ввести свій e-mail та пароль.
Реєстрація Скасувати   Ok   На введений Вами E-mail надіслано лист з вказвками щодо продовження реєстрації.
Будь-ласка, перевірте свій E-mail
Введіть своє ім'я! Вибачте, але Ваше ім'я занадто коротке! Вибачте, але Ваше ім'я занадто довге! Введіть своє прізвище! Вибачте, але Ваше прізвище занадто коротке! Вибачте, але Ваше прізвище занадто довге! Введіть пароль! Вибачте, але Ваш пароль занадто короткий! Вибачте, але Ваш e-mail не коректний! Вибачте, але Ваш e-mail занадто довгий! Вибачте, але користувач з такими даними вже зареєстрований! Секретний код введений не вірно!
Увага! Всі поля обов'язкові до заповнення.
SEC CODE
Переконайтесь, що введений Вами e-mail є коректним,
на нього буде відправлено інструкцію з продовження реєстрації