Представник НДЕКЦ при УМВС України в Черкаській області провів заняття для працівників Державної служби охорони

Керівництво Державної служби охорони при УМВС України в Черкаській області пильно слідкує за рівнем службової та функціональної підготовки своїх співробітників, для яких організовує та проводить заняття з залученням фахівців різних служб ОВС, адже саме це дозволяє більш детально розкрити специфіку та особливості дій у тій чи іншій ситуації. Цього разу до батальйону міліції охорони прибув фахівець Науково-дослідного експертно-криміналістичного центру при УМВС України в Черкаській області, який поділився досвідом зі своїми колегами про вибухонебезпечні предмети та правила поведінки з ними.

Тематика проведення заняття стосувалася питань розпізнавання вибухонебезпечних предметів або тих, що викликають підозру, а також заходів безпеки при поводженні з ними. Начальник відділу вибухово-технічних і пожежно-технічних досліджень, підполковник міліції Олександр Бугайчук розповів правоохоронцям про основні типи вибухових пристроїв та вибухових речовин, тактико-технічні характеристики штатних боєприпасів. Спеціаліст звернув увагу на дії працівників міліції під час виявлення вибухонебезпечних предметів та дій, яких необхідно вжити заради безпеки громадян та мінімізації можливих негативних наслідків.

Кожен із присутніх мав змогу особисто оглянути представлені експонати та отримати відповідь на поставлені запитання.

Ірина СІНІЧЕНКО,
УДСО при УМВС України
в Черкаській області

«Молодь Черкащини»
№4 (22 січня 2014)

Представник НДЕКЦ при УМВС України в Черкаській області провів заняття для працівників Державної служби охорони
2014.01.28
Знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Вхід Скасувати   Ok   Введіть своє ім'я!
Увага! Для входу на сайт необхідно ввести свій e-mail та пароль.
Реєстрація Скасувати   Ok   На введений Вами E-mail надіслано лист з вказвками щодо продовження реєстрації.
Будь-ласка, перевірте свій E-mail
Введіть своє ім'я! Вибачте, але Ваше ім'я занадто коротке! Вибачте, але Ваше ім'я занадто довге! Введіть своє прізвище! Вибачте, але Ваше прізвище занадто коротке! Вибачте, але Ваше прізвище занадто довге! Введіть пароль! Вибачте, але Ваш пароль занадто короткий! Вибачте, але Ваш e-mail не коректний! Вибачте, але Ваш e-mail занадто довгий! Вибачте, але користувач з такими даними вже зареєстрований! Секретний код введений не вірно!
Увага! Всі поля обов'язкові до заповнення.
SEC CODE
Переконайтесь, що введений Вами e-mail є коректним,
на нього буде відправлено інструкцію з продовження реєстрації