Дослідження автотранспорту експертами НДЕКЦ убезпечить вас від шахраїв

Автомобіль давно став невід’ємною частиною людського життя, він супроводжує нас як у справах, так і на відпочинку. Транспортні засоби вірно несуть свою службу за будь-якої пори року і, незважаючи на примхи погоди, завжди доставляють вчасно своїх власників в необхідне місце. Крім того, життя в сучасному світі з його шаленим темпом просто потребує наявності автомобіля.
Дослідження автотранспорту експертами НДЕКЦ убезпечить вас від шахраїв
Сучасний ринок автомобільної продукції вражає своїм різноманіттям. Вибору покупців представлені автомобілі на будь-який смак, а ціновий діапазон товару також має доволі широкі межі.
Купівля автомобіля відповідальне завдання, до якого майбутній автовласник має віднестися максимально серйозно, особливо якщо Ви обираєте авто, яке вже було у вжитку. Громадяни часто заклопотані маркою майбутнього авто, його кольором та комплектацією і лише мінімум уваги приділяють минулому автомобіля, тим самим наражаючи себе на небезпеку придбати транспортний засіб кримінального походження.
Дослідження автотранспорту експертами НДЕКЦ убезпечить вас від шахраїв
Нагадаємо Вам, що до Порядку державної реєстрації автомобілів було внесено зміни постановою Кабінету Міністрів України від 27.06.2012 № 600, чим передбачено, що транспортні засоби підлягають огляду працівниками підрозділів ДАІ, а дослідження транспорту здійснюється лише на письмову вимогу власника або уповноваженої ним особи фахівцями Експертної служби МВС або судовими експертами державних спеціалізованих установ.
Дослідження автотранспорту експертами НДЕКЦ убезпечить вас від шахраїв
Більшість громадян, купуючи автомобіль, відмовляються від проведення даного дослідження фахівцями експертної служби, мотивуючи це відсутністю необхідності, але це не завжди так. На даний час почастішали випадки, коли зловмисники продають несвідомим громадянам автотранспорт з перебитими номерами або іншими підробками в документах. Наслідками такої покупки буде не лише даремна втрата грошових коштів, а і самого автомобіля.
Дослідження автотранспорту експертами НДЕКЦ убезпечить вас від шахраїв
2013.02.20
Знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Вхід Скасувати   Ok   Введіть своє ім'я!
Увага! Для входу на сайт необхідно ввести свій e-mail та пароль.
Реєстрація Скасувати   Ok   На введений Вами E-mail надіслано лист з вказвками щодо продовження реєстрації.
Будь-ласка, перевірте свій E-mail
Введіть своє ім'я! Вибачте, але Ваше ім'я занадто коротке! Вибачте, але Ваше ім'я занадто довге! Введіть своє прізвище! Вибачте, але Ваше прізвище занадто коротке! Вибачте, але Ваше прізвище занадто довге! Введіть пароль! Вибачте, але Ваш пароль занадто короткий! Вибачте, але Ваш e-mail не коректний! Вибачте, але Ваш e-mail занадто довгий! Вибачте, але користувач з такими даними вже зареєстрований! Секретний код введений не вірно!
Увага! Всі поля обов'язкові до заповнення.
SEC CODE
Переконайтесь, що введений Вами e-mail є коректним,
на нього буде відправлено інструкцію з продовження реєстрації