Кривавий слід взуття привів до злочинця

Уночі 08 лютого поточного року черкаські правоохоронці отримали повідомлення про бійку на бульварі Шевченка.

Прибувши на місце події, поліцейські виявили молодого чоловіка, який перебував у непритомному стані, з численними тілесними ушкодженнями. За кілька хвилин лікарі констатували смерть потерпілого.

Незабаром правоохоронцям вдалося встановити особу загиблого: ним виявився місцевий житель Семен Завадько.

Під час проведення огляду місця події спеціаліст Черкаського НДЕКЦ МВС на светрі потерпілого біля грудної клітини виявив нашарування речовини бурого кольору у вигляді фрагментів слідів взуття. За попередньою перевіркою ці сліди взуття не належать особам, які виявили потерпілого та надавали невідкладну допомогу. Тож, ймовірно, що вони могли бути залишені злочинцями.

За виявленими слідами спеціалісти виготовили розшукову таблицю, що містила інформацію про тип і вид взуття, яка у подальшому й відіграла ключову роль у розкритті злочину.

І вже невдовзі оперативники затримали Бориса Липовця, рельєф підошов взуття якого був схожий на зображений у таблиці. Проте затриманий категорично заперечував свою причетність до скоєння вбивства.

Вилучене у підозрюваного взуття відразу направили до Черкаського НДЕКЦ МВС. У результаті проведеного дослідження експерт виявив збіги сліду взуття, виявленого на светрі потерпілого, з експериментальним відтиском підошви черевика на праву ногу, вилученого у Бориса Липовця, що доводило його причетність до злочину.

Провина підозрюваного підтвердилася і результатами молекулярно-генетичної експертизи. Згідно з висновком експерта стало відомо, що генетичні ознаки (ДНК-профіль) крові на черевику на праву ногу є змішаним, містить генетичні ознаки зразка крові підозрюваного Бориса Липовця та зразка крові трупа Семена Завадька.

Під тиском беззаперечних доказів Липовець зізнався у скоєнні вбивства
та визнав свою провину
(відомості про фігурантів змінено з етичних міркувань)
2016.05.25
Знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Вхід Скасувати   Ok   Введіть своє ім'я!
Увага! Для входу на сайт необхідно ввести свій e-mail та пароль.
Реєстрація Скасувати   Ok   На введений Вами E-mail надіслано лист з вказвками щодо продовження реєстрації.
Будь-ласка, перевірте свій E-mail
Введіть своє ім'я! Вибачте, але Ваше ім'я занадто коротке! Вибачте, але Ваше ім'я занадто довге! Введіть своє прізвище! Вибачте, але Ваше прізвище занадто коротке! Вибачте, але Ваше прізвище занадто довге! Введіть пароль! Вибачте, але Ваш пароль занадто короткий! Вибачте, але Ваш e-mail не коректний! Вибачте, але Ваш e-mail занадто довгий! Вибачте, але користувач з такими даними вже зареєстрований! Секретний код введений не вірно!
Увага! Всі поля обов'язкові до заповнення.
SEC CODE
Переконайтесь, що введений Вами e-mail є коректним,
на нього буде відправлено інструкцію з продовження реєстрації