У НДЕКЦ при УМВС України в Черкаській області створено музей криміналістичної фото- та відео- апаратури різних часів

У НДЕКЦ при УМВС України в Черкаській області створено музей криміналістичної фото- та відео- апаратури різних часів

У НДЕКЦ при УМВС створено колекцію фото– та відео– апаратури, яка використовувалася криміналістами на протязі багатьох останніх років. Зібрана колекція експонується у Експертному центрі, та вже викликала інтерес у багатьох його відвідувачів.


Наочно-образна фіксація процесу розслідування, окремих його моментів і результатів слідчих дій, оперативно-розшукових заходів і експертно-криміналістичних досліджень має важливе значення в справі посвідчення слідчої, оперативно-розшукової та експертної інформації, отриманої при криміналістичній діяльності.


Найбільш розповсюджені засоби і методи такої фіксації, які мають велику спільність, відносяться до сфери криміналістичної фотозйомки, відео - і звукозапису. Відповідно комплекс зазначених засобів і методів формує такі однорідні розділи криміналістичної техніки, як криміналістичну фотографію і криміналістичну відеозапис. При цьому перший розділ вже давно оформився в структурі криміналістики, а другий - порівняно недавно.


У НДЕКЦ при УМВС України в Черкаській області створено музей криміналістичної фото- та відео- апаратури різних часів

У музеї представлені основні види фотоапаратів та відеокамер, які були у виробництві колишнього Радянського Союзу останнього 100 – річчя. Ці експонати вірно та надійно служили не одому поколінню експертів-криміналістів. Також цікаво простежити розвиток фото – та відео – техніки на окремих моделях таких як: «Зоркий», «ФЕД», «Зеніт», «Київ» та інші цікаві експонати.


Вдячні відвідувачі музею дуже задоволені цікавою розповіддю та наочними експонатами, які можна не тільки спостерігати, а ще й спробувати їх у роботі.


Музей постійно доповнюється новими видами фото- та відео- апаратури, які передають у експозицію співробітники Центру, пенсіонери підрозділу та відвідувачі.

2015.06.29
Знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Вхід Скасувати   Ok   Введіть своє ім'я!
Увага! Для входу на сайт необхідно ввести свій e-mail та пароль.
Реєстрація Скасувати   Ok   На введений Вами E-mail надіслано лист з вказвками щодо продовження реєстрації.
Будь-ласка, перевірте свій E-mail
Введіть своє ім'я! Вибачте, але Ваше ім'я занадто коротке! Вибачте, але Ваше ім'я занадто довге! Введіть своє прізвище! Вибачте, але Ваше прізвище занадто коротке! Вибачте, але Ваше прізвище занадто довге! Введіть пароль! Вибачте, але Ваш пароль занадто короткий! Вибачте, але Ваш e-mail не коректний! Вибачте, але Ваш e-mail занадто довгий! Вибачте, але користувач з такими даними вже зареєстрований! Секретний код введений не вірно!
Увага! Всі поля обов'язкові до заповнення.
SEC CODE
Переконайтесь, що введений Вами e-mail є коректним,
на нього буде відправлено інструкцію з продовження реєстрації