Поради як захистити своє майно від злочинних посягань

Проблема боротьби з квартирними крадіжками упродовж останніх років є однією з найактуальніших в оперативно-службовій діяльності оперативних і профілактичних служб УМВС та органів внутрішніх справ регіону. Крадіжки майна займають значне місце в структурі приватно-майнової злочинності, у переважній більшості вони перестали мати характер експромту, а готуються заздалегідь.

За часту зловмисники проникають до помешкання громадян різними способами, наприклад за допомогою підбору ключа чи зламу дверей та запірних пристроїв. Також «непрохані гості» можуть проникнути до помешкання через незачинене вікно чи кватирку.

Щоб захистити своє майно від злочинних посягань необхідно завжди дотримуватись правил безпеки. По-перше, ніколи не залишати ключі від вхідних дверей під килимком. Мешканці перших та останніх поверхів, виходячи з квартири, не повинні залишати відкритими вікна, кватирки та двері балконів. Необхідно обладнати вхідні двері оптичним пристроєм та ланцюжком. Якщо ви від’їжджаєте на деякий час з місця проживання, передайте родичам на збереження коштовні речі, а також домовтесь щоб вони доглядали за вашим житлом та постійно виймали з поштової скриньки кореспонденцію. Будьте пильними та обережними, коли до вашого домоволодіння намагаються потрапити особи, які представляються працівниками соціальних або державних служб. Не відчиняйте відразу двері, тримайте їх на запобіжному ланцюжку та вимагайте службове посвідчення візитерів.

У випадку, коли ви повернулися додому і побачили, що двері у ваше помешкання відчинені, негайно зателефонуйте в міліцію і повідомте про це. До прибуття слідчо-оперативної групи не торкайтесь ні до чого руками та не допускайте в квартиру сторонніх осіб адже це може зашкодити пошуку речових доказів, які могли залишити зловмисники.

Будь-яка слідова інформація допоможе в найкоротший термін виявити злочинців та притягти їх до відповідальності!

2013.11.11
Знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Вхід Скасувати   Ok   Введіть своє ім'я!
Увага! Для входу на сайт необхідно ввести свій e-mail та пароль.
Реєстрація Скасувати   Ok   На введений Вами E-mail надіслано лист з вказвками щодо продовження реєстрації.
Будь-ласка, перевірте свій E-mail
Введіть своє ім'я! Вибачте, але Ваше ім'я занадто коротке! Вибачте, але Ваше ім'я занадто довге! Введіть своє прізвище! Вибачте, але Ваше прізвище занадто коротке! Вибачте, але Ваше прізвище занадто довге! Введіть пароль! Вибачте, але Ваш пароль занадто короткий! Вибачте, але Ваш e-mail не коректний! Вибачте, але Ваш e-mail занадто довгий! Вибачте, але користувач з такими даними вже зареєстрований! Секретний код введений не вірно!
Увага! Всі поля обов'язкові до заповнення.
SEC CODE
Переконайтесь, що введений Вами e-mail є коректним,
на нього буде відправлено інструкцію з продовження реєстрації