Вибухотехніки провели навчання для працівників патрульної служби

Співробітники батальйону патрульної служби УМВС України в Черкаській області одні з перших стикаються з правопорушеннями та злочинами, адже вони щоденно за будь-яких погодних умов та часу доби знаходяться на вулицях міста, оберігаючи мир та спокій громадян. Це один із основних підрозділів, що залучаються до охорони громадського під час проведення різного роду масових заходів, а тому важливість цієї служби та відведених їй завдань важко переоцінити.
Вибухотехніки провели навчання для працівників патрульної служби
Під час виконання службових обов’язків міліціонер патрульної служби повинен чітко орієнтуватися і вирішувати різноманітні ситуації, з якими звертаються до них громадяни. У зв’язку з цим правоохоронці повинні володіти різносторонніми знанням, щоб мали змогу надати правову допомогу. Керівництво батальйону пильно слідкує за рівнем службової та функціональної підготовки своїх співробітників, для яких організовує та проводить заняття з залученням фахівців з різних служб ОВС, адже саме це дозволяє більш детально розкрити специфіку та особливості дій в тій чи іншій ситуації.
Вибухотехніки провели навчання для працівників патрульної служби
Цього разу до батальйону патрульної служби прибули співробітники НДЕКЦ при УМВС України в Черкаській області, які ділились досвідом із своїми колегами про вибухонебезпечні предмети та правила поведінки з ними. Фахівці вибухотехнічної служби також показали присутнім сучасні боєприпаси та навели їх характеристики. Після теоретичної частини фахівці вибухотехніки на прикладах продемонстрували, як треба поводитися з небезпечними предметами, та яких дій необхідно вжити заради безпеки громадян та мінімізації можливих негативних наслідків.

По закінченню практичної частини працівники батальйону патрульної служби мали можливість задати співробітникам вибухотехнічної служби запитання, які в них виникли стосовно почутої інформації, та отримавши змістовні відповіді, після чого приступили до виконання своїх службових обов’язків на вулицях міста.
2013.11.11
Знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Вхід Скасувати   Ok   Введіть своє ім'я!
Увага! Для входу на сайт необхідно ввести свій e-mail та пароль.
Реєстрація Скасувати   Ok   На введений Вами E-mail надіслано лист з вказвками щодо продовження реєстрації.
Будь-ласка, перевірте свій E-mail
Введіть своє ім'я! Вибачте, але Ваше ім'я занадто коротке! Вибачте, але Ваше ім'я занадто довге! Введіть своє прізвище! Вибачте, але Ваше прізвище занадто коротке! Вибачте, але Ваше прізвище занадто довге! Введіть пароль! Вибачте, але Ваш пароль занадто короткий! Вибачте, але Ваш e-mail не коректний! Вибачте, але Ваш e-mail занадто довгий! Вибачте, але користувач з такими даними вже зареєстрований! Секретний код введений не вірно!
Увага! Всі поля обов'язкові до заповнення.
SEC CODE
Переконайтесь, що введений Вами e-mail є коректним,
на нього буде відправлено інструкцію з продовження реєстрації