Як не стати жертвою злочинних посягань

Щодня громадяни стають жертвами злочинних посягань. Зловмисники викрадають або ввійшовши в довірливі стосунки з жертвою, шахрайським шляхом заволодівають коштами, цінними речами чи іншим майном громадян. Аби уберегти себе від злочинних посягань необхідно знати декілька правил, яких слід завжди дотримуватись.

При зустрічі з підозрілою особою, яка в будь який спосіб намагається завести з Вами розмову та пропонує поворожити, ні в якому разі не погоджуйтеся під жодним приводом, особливо, коли вам віщують нещастя. Бо до нього й справді недалеко, якщо ви увійдете з цією людиною в контакт. Постійно роз’яснюйте своїм малолітнім дітям, що в подібних ситуаціях потрібно як найшвидше звернутися до дорослих осіб, які знаходяться поруч, з проханням провести додому чи школи та невідкладно зателефонувати до батьків

Щоб уберегти себе від кишенькових крадіїв правоохоронці радять завжди зберігати свої речі у внутрішніх кишенях одягу, у літній період – кладіть до кишень, які тісно прилягають до тіла. При виході з дому беріть з собою ту суму грошей, яку ви плануєте витратити та розраховуючись за придбаний товар намагайтесь всі гроші не діставати.

В темну пору доби по можливості не ходіть поодинці, уникайте погано освітлених вулиць, скверів, глухих, безлюдних місць, лісопаркових зон, районів будівництв. Вразі якщо Ви затримались допізна, зверніться з проханням до близьких або знайомих, щоб зустріли Вас та провели додому. При використанні випадкового попутного автомобіля, намагайтеся запам’ятати номерний знак і повідомте його комусь із знайомих по телефону. Якщо пізно ввечері з будь якої причини Вас зупиняють сторонні особи, не зупиняйтесь у темному місці, а продовжуйте рух до найбільш освітлюваної місцевості. Вірогідно, що зловмисники в такій ситуації відмовляться від злочинних дій.

Шановні громадяни, будьте уважними та обережними, не нехтуйте елементарними правилами особистої безпеки і намагайтеся дотримуватися вищезазначених порад. Таким чином Ви зможете зберегти власне здоров'я і особисті речі та не стати жертвою зловмисників.

Начальник сектору №3 відділу ТКЗ
ОВС НДЕКЦ при УМВС України
в Черкаській області
майор міліції
Бабенко О.Г.
2013.10.18
Знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Вхід Скасувати   Ok   Введіть своє ім'я!
Увага! Для входу на сайт необхідно ввести свій e-mail та пароль.
Реєстрація Скасувати   Ok   На введений Вами E-mail надіслано лист з вказвками щодо продовження реєстрації.
Будь-ласка, перевірте свій E-mail
Введіть своє ім'я! Вибачте, але Ваше ім'я занадто коротке! Вибачте, але Ваше ім'я занадто довге! Введіть своє прізвище! Вибачте, але Ваше прізвище занадто коротке! Вибачте, але Ваше прізвище занадто довге! Введіть пароль! Вибачте, але Ваш пароль занадто короткий! Вибачте, але Ваш e-mail не коректний! Вибачте, але Ваш e-mail занадто довгий! Вибачте, але користувач з такими даними вже зареєстрований! Секретний код введений не вірно!
Увага! Всі поля обов'язкові до заповнення.
SEC CODE
Переконайтесь, що введений Вами e-mail є коректним,
на нього буде відправлено інструкцію з продовження реєстрації