Працівники Черкаського НДЕКЦ МВС України провели екскурсію з учнями Черкаських загальноосвітніх шкіл

В рамках проведення «Дня відкритих дверей» та з метою підвищення престижу працівників Експертної служби 17.01.2018 у Черкаському НДЕКЦ МВС України з учнями загальноосвітніх шкіл міста Черкаси було проведено змістовну екскурсію.

Працівники Черкаського НДЕКЦ МВС України провели екскурсію з учнями Черкаських загальноосвітніх шкіл

Провідний фахівець з наукової роботи відділу забезпечення діяльності Центу Сидоренко Л.О. розповів учням про шлях розвитку Експертної служби на терені Черкащини, досягнення сьогодення та основні завдання які покладені на Центр.

Учням була надана можливість спробувати себе у якості експерта-дактилоскопіста та експерта-баліста. Кожен мав змогу поспілкуватись та отримати відповіді від фахівців на поставлені питання, а їх було безліч. Школярам та студентам розповіли про актуальні методи дослідження слідів злочину та наглядно показали обладнання, яке дозволяє побачити «невидиме».

Працівники Черкаського НДЕКЦ МВС України провели екскурсію з учнями Черкаських загальноосвітніх шкіл

Судовими експертами відділу дослідження матеріалів, речовин і виробів продемонстровано методи дослідження наркотичних засобів, психотропних речовин, їх аналогів та прекурсорів, які вилучаються на території Черкаської області.

Цікава розповідь була продовжена працівниками сектору технічних досліджень документів та почерку, які продемонстрували колекцію підроблених грошових знаків, бланків та документів. Розповіли про вражаючі факти, що було виявлено під час проведення почеркознавчої експертизи та технічної експертизи документів.

Працівники Черкаського НДЕКЦ МВС України провели екскурсію з учнями Черкаських загальноосвітніх шкіл

У ході проведення лекції–бесіди показані колекції вогнепальної та холодної зброї, які вилучені з незаконного обігу, а також роз'яснені правові аспекти володіння, зберігання зброї і боєприпасів та наслідки необережного поводження з ними.

Учні подякували працівникам центру і залишилися задоволені екскурсією, та навіть дехто з них виявив бажання у майбутньому обрати нелегку професію експерта.

2018.01.17
Знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Вхід Скасувати   Ok   Введіть своє ім'я!
Увага! Для входу на сайт необхідно ввести свій e-mail та пароль.
Реєстрація Скасувати   Ok   На введений Вами E-mail надіслано лист з вказвками щодо продовження реєстрації.
Будь-ласка, перевірте свій E-mail
Введіть своє ім'я! Вибачте, але Ваше ім'я занадто коротке! Вибачте, але Ваше ім'я занадто довге! Введіть своє прізвище! Вибачте, але Ваше прізвище занадто коротке! Вибачте, але Ваше прізвище занадто довге! Введіть пароль! Вибачте, але Ваш пароль занадто короткий! Вибачте, але Ваш e-mail не коректний! Вибачте, але Ваш e-mail занадто довгий! Вибачте, але користувач з такими даними вже зареєстрований! Секретний код введений не вірно!
Увага! Всі поля обов'язкові до заповнення.
SEC CODE
Переконайтесь, що введений Вами e-mail є коректним,
на нього буде відправлено інструкцію з продовження реєстрації