Працівники Черкаського НДЕКЦ взяли участь у семінарі

13.12.2017 у Черкаському національному університеті імені Богдана Хмельницького відбувся семінар кафедри хімії та наноматеріалознавства.

Його учасниками стали представники Черкаського науково-дослідного експертно-криміналістичного центру МВС України та Навчально-наукового центру фізико-хімічних експериментальних досліджень ЧНУ ім. Б. Хмельницького.

Працівники Черкаського НДЕКЦ взяли участь у семінарі

Було розглянуті теоретичні й практичні аспекти визначення наркотичних засобів в рослинних препаратах та синтетичних матеріалах. З ґрунтовною доповіддю виступив професор Борис Мінаєв. Його виступ викликав жваву дискусію, до якої долучились як науковці університету, так і заступник завідувача відділу дослідження матеріалів, речовин і виробів Пасічник В.В.

Працівники Черкаського НДЕКЦ взяли участь у семінарі

Учасники семінару - хіміки та криміналісти у результаті спільної праці змогли встановити основні аспекти у визначенні та дослідження наркотичних засобів. Ці знання допоможуть експертам у роботі з вирішення питань, які виникають на сучасному етапі при дослідженні нових сполук наркотичних засобів.

Працівники Черкаського НДЕКЦ взяли участь у семінарі
2017.12.20
Знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Вхід Скасувати   Ok   Введіть своє ім'я!
Увага! Для входу на сайт необхідно ввести свій e-mail та пароль.
Реєстрація Скасувати   Ok   На введений Вами E-mail надіслано лист з вказвками щодо продовження реєстрації.
Будь-ласка, перевірте свій E-mail
Введіть своє ім'я! Вибачте, але Ваше ім'я занадто коротке! Вибачте, але Ваше ім'я занадто довге! Введіть своє прізвище! Вибачте, але Ваше прізвище занадто коротке! Вибачте, але Ваше прізвище занадто довге! Введіть пароль! Вибачте, але Ваш пароль занадто короткий! Вибачте, але Ваш e-mail не коректний! Вибачте, але Ваш e-mail занадто довгий! Вибачте, але користувач з такими даними вже зареєстрований! Секретний код введений не вірно!
Увага! Всі поля обов'язкові до заповнення.
SEC CODE
Переконайтесь, що введений Вами e-mail є коректним,
на нього буде відправлено інструкцію з продовження реєстрації