Вакансії за напрямками «Економічні дослідження» та «Товарознавчі дослідження»

Останнім часом виникли зміни в кримінальному процесуальному законодавстві стосовно проведення судових товарознавчих та судових економічних експертиз. Відповідно до нового законодавства вищевказані експертизи повинні проводитися виключно державними експертними установами. За таких обставин у Черкаському НДЕКЦ МВС України найближчим часом відкривається значна кількість вакансій за напрямками «Економічні дослідження» та «Товарознавчі дослідження».

Основними вимогами до кандидатів є: освітньо-кваліфікаційний рівень «спеціаліст» або «магістр», спеціальності «Економіка», «Облік і оподаткування», «Фінанси, банківська справа та страхування», «Маркетинг», «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність», тощо. Мінімальний стаж роботи за спеціальністю 2-3 роки.

Для формування справи кандидатам на посаду необхідно подати копії документів: паспорта, довідки про присвоєння ідентифікаційного коду платника податків (ідентифікаційного коду), диплому з додатками, попередньо надіславши резюме на електронну адресу Черкаського НДЕКЦ МВС України (cherkasy@dndekc.mvs.gov.ua).

За більш детальною інформацією пропонуємо звертатися за номером телефону 0472 393615, контактні особи – Бугайчук Олександр Іванович, Бандура Сергій Іванович.

2017.12.05
Знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Вхід Скасувати   Ok   Введіть своє ім'я!
Увага! Для входу на сайт необхідно ввести свій e-mail та пароль.
Реєстрація Скасувати   Ok   На введений Вами E-mail надіслано лист з вказвками щодо продовження реєстрації.
Будь-ласка, перевірте свій E-mail
Введіть своє ім'я! Вибачте, але Ваше ім'я занадто коротке! Вибачте, але Ваше ім'я занадто довге! Введіть своє прізвище! Вибачте, але Ваше прізвище занадто коротке! Вибачте, але Ваше прізвище занадто довге! Введіть пароль! Вибачте, але Ваш пароль занадто короткий! Вибачте, але Ваш e-mail не коректний! Вибачте, але Ваш e-mail занадто довгий! Вибачте, але користувач з такими даними вже зареєстрований! Секретний код введений не вірно!
Увага! Всі поля обов'язкові до заповнення.
SEC CODE
Переконайтесь, що введений Вами e-mail є коректним,
на нього буде відправлено інструкцію з продовження реєстрації