Висока оцінка

02 грудня 2017 року у Черкаському національному університеті імені Богдана Хмельницького відбулося урочисте засідання, присвячене 15-ї річниці заснування спеціальності «Правознавство».

Висока оцінка

Працівники Черкаського НДЕКЦ МВС України на протязі тривалого часу співпрацюють з викладачами та науковими співробітниками університету. Завдяки такій співпраці, вийшла у світ не одна наукова стаття, проведено різноманітну кількість семінарів, конференцій, круглих столів, екскурсій, занять, відкритих дверей та інших наукових заходів.

На урочистості, як почесні гості, були присутні співробітники Черкаського НДЕКЦ: Сидоренко Л. О. - провідний фахівець з організації наукової роботи відділу забезпечення діяльності центру, бувший викладач навчально-наукового інституту економіки і права, який постійно співпрацює з викладацьким та студентським складом університету та Малимон В. Г., старший судовий експерт сектору економічних, товарознавчих досліджень та оціночної діяльності центру – перша випускниця, що здобула спеціальність «Правознавство».

Висока оцінка

Малимон В.Г. висловила подяку за набуття якісної юридичної освіти, що дозволила їй успішно здійснювати професійну діяльність в системі Експертної служби МВС України.

За багаторічну плідну співпрацю з Черкаським національним університетом імені Богдана Хмельницького в підготовці фахівців у галузі права, вагомий внесок у становлення і розвиток спеціальності та з нагоди 15-ї річниці заснування спеціальності «Правознавство», колектив Черкаського НДЕКЦ МВС України та Сидоренко Л.О. нагороджені подякою ректора ЧНУ імені Богдана Хмельницького - Черевка О.В.

Висока оцінка
2017.12.05
Знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Вхід Скасувати   Ok   Введіть своє ім'я!
Увага! Для входу на сайт необхідно ввести свій e-mail та пароль.
Реєстрація Скасувати   Ok   На введений Вами E-mail надіслано лист з вказвками щодо продовження реєстрації.
Будь-ласка, перевірте свій E-mail
Введіть своє ім'я! Вибачте, але Ваше ім'я занадто коротке! Вибачте, але Ваше ім'я занадто довге! Введіть своє прізвище! Вибачте, але Ваше прізвище занадто коротке! Вибачте, але Ваше прізвище занадто довге! Введіть пароль! Вибачте, але Ваш пароль занадто короткий! Вибачте, але Ваш e-mail не коректний! Вибачте, але Ваш e-mail занадто довгий! Вибачте, але користувач з такими даними вже зареєстрований! Секретний код введений не вірно!
Увага! Всі поля обов'язкові до заповнення.
SEC CODE
Переконайтесь, що введений Вами e-mail є коректним,
на нього буде відправлено інструкцію з продовження реєстрації