В Черкасах виявили черговий автомобіль з перебитим номером кузова

В сервісному центрі Черкас виявили черговий автомобіль з перебитим номером кузова. До Територіального сервісного центру 7141 РСЦ МВС в Черкаській області звернувся громадянин для перереєстрації транспортного засобу ВАЗ 21093.

В Черкасах виявили черговий автомобіль з перебитим номером кузова

Під час перевірки номера кузова, експертами НДЕКЦ було встановлено, що ідентичний автомобіль зареєстровано в Київській області, а номер кузова та номер двигуна змінені кустарним способом. На місце події були викликані правоохоронці Черкаського відділу поліції.

Працівники сервісних центрів МВС, вкотре звертаються до всіх, хто вирішив придбати автомобіль. Будьте пильними і обачними! Звертайтеся за консультацією до експертів науково-дослідного криміналістичного центру МВС, які працюють при кожному територіальному сервісному Ценрі. Вони перевірять на достовірність ідентифікаційні номери вузлів і агре- гатів та реєстраційних документів вашого майбутнього транс- портного засобу.

2017.12.04
Знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Вхід Скасувати   Ok   Введіть своє ім'я!
Увага! Для входу на сайт необхідно ввести свій e-mail та пароль.
Реєстрація Скасувати   Ok   На введений Вами E-mail надіслано лист з вказвками щодо продовження реєстрації.
Будь-ласка, перевірте свій E-mail
Введіть своє ім'я! Вибачте, але Ваше ім'я занадто коротке! Вибачте, але Ваше ім'я занадто довге! Введіть своє прізвище! Вибачте, але Ваше прізвище занадто коротке! Вибачте, але Ваше прізвище занадто довге! Введіть пароль! Вибачте, але Ваш пароль занадто короткий! Вибачте, але Ваш e-mail не коректний! Вибачте, але Ваш e-mail занадто довгий! Вибачте, але користувач з такими даними вже зареєстрований! Секретний код введений не вірно!
Увага! Всі поля обов'язкові до заповнення.
SEC CODE
Переконайтесь, що введений Вами e-mail є коректним,
на нього буде відправлено інструкцію з продовження реєстрації