У Черкасах за добу виявлено 2 машини з підробленими номерами кузовів

17 листопада до Територіального сервісного центру МВС звернувся 46-річний житель обласного центру для проведення перереєстрації по договору купівлі-продажу автомобіля ВАЗ 21011.

У Черкасах за добу виявлено 2 машини з підробленими номерами кузовів

Під час проведення експертного дослідження «копійки» фахівці НДЕКЦ встановили, що частина номерної панелі кузова кустарно вварена в номерну панель. Про дану подію було повідомлено слідчо-оперативну групу Черкаського відділу поліції, автомобіль та реєстраційні документи передано правоохорон-цям для подальшого з’ясування обставин.

У Черкасах за добу виявлено 2 машини з підробленими номерами кузовів

У цей же день до сервісного центру Черкас з метою перереєструвати свій автомобіль Ford Focus звернувся ще один міський житель. Однак, йому також не поталанило, в ході ек-спертного дослідження вказаного автомобіля фахівцями НДЕКЦ було встановлено, що номер кузова має ознаки кустарного вварювання. Реєстраційні документи та сам автомобіль також дос-тавлено на майданчик тимчасового утримання відділу поліції для подальшого з'ясування всіх обставин.

2017.11.23
Знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Вхід Скасувати   Ok   Введіть своє ім'я!
Увага! Для входу на сайт необхідно ввести свій e-mail та пароль.
Реєстрація Скасувати   Ok   На введений Вами E-mail надіслано лист з вказвками щодо продовження реєстрації.
Будь-ласка, перевірте свій E-mail
Введіть своє ім'я! Вибачте, але Ваше ім'я занадто коротке! Вибачте, але Ваше ім'я занадто довге! Введіть своє прізвище! Вибачте, але Ваше прізвище занадто коротке! Вибачте, але Ваше прізвище занадто довге! Введіть пароль! Вибачте, але Ваш пароль занадто короткий! Вибачте, але Ваш e-mail не коректний! Вибачте, але Ваш e-mail занадто довгий! Вибачте, але користувач з такими даними вже зареєстрований! Секретний код введений не вірно!
Увага! Всі поля обов'язкові до заповнення.
SEC CODE
Переконайтесь, що введений Вами e-mail є коректним,
на нього буде відправлено інструкцію з продовження реєстрації