Працівники НДЕКЦ взяли участь у семінарі «Пожежна безпека по-європейськи»

17 листопада 2017 року заступником директора центру – завідувачем відділу забезпечення діяльності Черкаського НДЕКЦ МВС України Бандурою С.І. взято участь у семінарі «Пожежна безпека по-європейськи», який проходив в Черкаському інституті пожежної безпеки імені Героїв Чорнобиля НУЦЗ України.

Працівники НДЕКЦ взяли участь у семінарі «Пожежна безпека по-європейськи»

Метою проведення заходу було обговорення задач та напрямків розвитку пожежної та виробничої автоматики щодо забезпечення протипожежного захисту та виробничої безпеки об’єктів різного призначення і різних форм власності, а також узагальнення знань у сфері захисту населення та матеріальних цінностей за допомогою автоматичних систем та засобів захисту, обговорення проблем, стану та перспектив їх розвитку.

Учасники семінару обмінялися досвідом у сфері цивільного захисту, пожежної безпеки та охорони праці, адже стан розробки та вдосконалення автоматичних систем захисту людей та матеріальних цінностей від пожеж тісно пов’язана з проблемою сталого розвитку людства та є інструментом формування в суспільстві нової культури безпеки, спрямованої передусім на запобігання катастроф будь-якого масштабу. Акцентувалася увага й на залежності безпеки життєдіяльності людини від безпеки електроустановок, зовнішніх факторів ризику, соціальних факторів безпеки і від рівня сформованості готовності самої людини до самозахисту.

Працівники НДЕКЦ взяли участь у семінарі «Пожежна безпека по-європейськи»

Також присутні розглянули нагальні проблеми сучасності, які формуються під впливом швидкоплинних змін і визначаються активізацією інтеграційних процесів на глобальному та регіональному рівнях, що спричиняє докорінний перегляд системи національної безпеки та політики євроатлантичного вибору України.

2017.11.22
Знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Вхід Скасувати   Ok   Введіть своє ім'я!
Увага! Для входу на сайт необхідно ввести свій e-mail та пароль.
Реєстрація Скасувати   Ok   На введений Вами E-mail надіслано лист з вказвками щодо продовження реєстрації.
Будь-ласка, перевірте свій E-mail
Введіть своє ім'я! Вибачте, але Ваше ім'я занадто коротке! Вибачте, але Ваше ім'я занадто довге! Введіть своє прізвище! Вибачте, але Ваше прізвище занадто коротке! Вибачте, але Ваше прізвище занадто довге! Введіть пароль! Вибачте, але Ваш пароль занадто короткий! Вибачте, але Ваш e-mail не коректний! Вибачте, але Ваш e-mail занадто довгий! Вибачте, але користувач з такими даними вже зареєстрований! Секретний код введений не вірно!
Увага! Всі поля обов'язкові до заповнення.
SEC CODE
Переконайтесь, що введений Вами e-mail є коректним,
на нього буде відправлено інструкцію з продовження реєстрації