В ЧДТУ пройшла VI Міжнародна науково-практична конференція «Обробка сигналів і негаусівських процесів»

24-26 травня в Черкаському державному технологічному університеті на кафедрі радіотехніки та інформаційно-телекомунікаційних систем факультету електронних технологій відбулась VI Міжнародна науково-практична конференція «Обробка сигналів і негаусівських процесів – 2017».

В ЧДТУ пройшла VI Міжнародна науково-практична конференція «Обробка сигналів і негаусівських процесів»

На цьогорічне наукове зібрання завітали працівники лабораторії досліджень в сфері інформаційних технологій ДНДЕКЦ МВС України разом з працівниками відділу досліджень у сфері інформаційних технологій Черкаського НДЕКЦ МВС України з метою ознайомлення з сучасними науковими розробками та налагодженням співпраці між вищим навчальним закладом та експертною службою.

В ЧДТУ пройшла VI Міжнародна науково-практична конференція «Обробка сигналів і негаусівських процесів»

Під час наукового зібрання всі присутні мали унікальну можливість познайомитися не лише з цікавими науковими доповідями, які продемонстрували стан наукових проблем та шляхи їх розв’язку, а й з напрямками роботи та проблемними питаннями експертної служби, вирішення яких безпосередньо залежить від стану науки та її розвитку.

Проведена конференція є ще одним підтвердження актуальності та перспективності наукових розробок наукової школи по статистичній обробці сигналів в Черкаському державному технологічному університеті, яка об’єднує науковців із багатьох університетів як України, так і світу.

2017.05.29
Знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі
Jimmyunsar:
"" !
!
, !
! !
? , !.
- , !!!
https://goo.gl/nyTfV0
!
Вхід Скасувати   Ok   Введіть своє ім'я!
Увага! Для входу на сайт необхідно ввести свій e-mail та пароль.
Реєстрація Скасувати   Ok   На введений Вами E-mail надіслано лист з вказвками щодо продовження реєстрації.
Будь-ласка, перевірте свій E-mail
Введіть своє ім'я! Вибачте, але Ваше ім'я занадто коротке! Вибачте, але Ваше ім'я занадто довге! Введіть своє прізвище! Вибачте, але Ваше прізвище занадто коротке! Вибачте, але Ваше прізвище занадто довге! Введіть пароль! Вибачте, але Ваш пароль занадто короткий! Вибачте, але Ваш e-mail не коректний! Вибачте, але Ваш e-mail занадто довгий! Вибачте, але користувач з такими даними вже зареєстрований! Секретний код введений не вірно!
Увага! Всі поля обов'язкові до заповнення.
SEC CODE
Переконайтесь, що введений Вами e-mail є коректним,
на нього буде відправлено інструкцію з продовження реєстрації