Фахівці-психологи шукали шляхи розв’язання нагальних проблем судової психологічної експертизи

Судова психологічна експертиза як один із новітніх напрямів експертних досліджень має низку проблемних питань методичного та практичного характеру. З метою пошуку шляхів вирішення нагальних проблем судової психологічної експертизи 20–21 квітня 2017 року на базі ДНДЕКЦ МВС України було проведено семінар-нараду.

Фахівці-психологи шукали шляхи розв’язання нагальних проблем судової психологічної експертизи

У заході взяли участь судові експерти за напрямом психологічних досліджень підрозділів Експертної служби МВС України та провідні фахівці інших державних і недержавних установ у галузі психології.

Доповіді учасників заходу були доволі різноплановими та стосувалися вдосконалення практики використання методологічного апарату психологічної експертизи, проблемних питань експертизи моральної шкоди з психологічної та юридичної точки зору, а також методик дослідження відеозаписів.

Фахівці-психологи ознайомилися з алгоритмом проведення судово-психологічної експертизи неповнолітніх жертв насилля, розглянули та схвалили проекти програми підготовки судового експерта-психолога та інформаційного листа щодо питань, які вирішує судова психологічна експертиза, обмінялися досвідом практичного виконання психологічних досліджень.

Фахівці-психологи шукали шляхи розв’язання нагальних проблем судової психологічної експертизи

За підсумками семінару-наради було визначено заходи з оптимізації процесу виконання судової психологічної експертизи, що полягають у написанні методичних рекомендацій, визначенні актуальних для Експертної служби МВС України методик проведення психологічних досліджень для надання пропозицій стосовно розширення Реєстру методик проведення судових експертиз, плануванні участі експертів-психологів у відомчих та позавідомчих конференціях, тренінгах, семінарах, майстер-класах, необхідних для покращення навичок практичного виконання експертиз.

2017.04.28
Знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Вхід Скасувати   Ok   Введіть своє ім'я!
Увага! Для входу на сайт необхідно ввести свій e-mail та пароль.
Реєстрація Скасувати   Ok   На введений Вами E-mail надіслано лист з вказвками щодо продовження реєстрації.
Будь-ласка, перевірте свій E-mail
Введіть своє ім'я! Вибачте, але Ваше ім'я занадто коротке! Вибачте, але Ваше ім'я занадто довге! Введіть своє прізвище! Вибачте, але Ваше прізвище занадто коротке! Вибачте, але Ваше прізвище занадто довге! Введіть пароль! Вибачте, але Ваш пароль занадто короткий! Вибачте, але Ваш e-mail не коректний! Вибачте, але Ваш e-mail занадто довгий! Вибачте, але користувач з такими даними вже зареєстрований! Секретний код введений не вірно!
Увага! Всі поля обов'язкові до заповнення.
SEC CODE
Переконайтесь, що введений Вами e-mail є коректним,
на нього буде відправлено інструкцію з продовження реєстрації