В Черкасах відкрили сервісний центр, що замінить МРЕВ

В Черкасах відкрили сервісний центр, що замінить МРЕВ

В Черкасах відкрили 15-й в країні сервісний центр МВС.
Установа по своєму функціоналу має замінити застарілі МРЕВ.

Відтепер у центрі, що розташований у Черкасах за адресою вул. Лесі Українки, 21 (поряд з управлінням патрульної поліції міста) незалежно від місця реєстрації можна замінити чи отримати посвідчення водія, зареєструвати або перереєструвати авто, отримати довідку про відсутність судимості.

В Черкасах відкрили сервісний центр, що замінить МРЕВ

На відкриття приїхав керівник Головного сервісного центру МВС Владислав Криклій. Він розповів про переваги установи, зазначивши, що вона надаватиме звичні та нові реєстраційно-екзаменаційні послуги, зокрема також видаватиме міжнародні водійські посвідчення. Криклій повідомив, що в Черкасах залишилося доробити при центрі автодром, де складатимуться екзаменаційні іспити.

В Черкасах відкрили сервісний центр, що замінить МРЕВ

Як повідомив Криклій, сучасні центри покликані в першу чергу покращити якість надання послуг, пропонуючи відвідувачам онлайн-камери спостереження (на сайті установи потенційний відвідувач може побачити її загруженість) та послугу електронної черги. За його словами, наразі центр здатен протягом дня надавати реєстраційні послуги 200 особам в день. Клієнти на спеціальних планшетах можуть залишити відгуки щодо якості обслуговування.

В Черкасах відкрили сервісний центр, що замінить МРЕВ

Голова Черкаської ОДА Юрій Ткаченко наголосив, що центри, які надають послуги громадянам, мають бути повноцінними сервісними службами з усіма умовами та з дотриманням стандартів. Губернатор відзначив нові центрі як важливий фактор в боротьбі з корупцією. – Тільки так вони є ефективним механізмом боротьби з корупцією: відкритий простір, електронна черга, електронна книга відгуків, мотивовані працівники, – все тут є.

В Черкасах відкрили сервісний центр, що замінить МРЕВ

Дотепер цей сервісний центр був типовою кабінетною установою. Ми поступово відходимо в наших ЦНАПах і маємо позитивний ефект. Про це перезавантаження центру я спілкувався влітку з міністром внутрішніх справ. Ми домовилися про співфінансування робіт, – розповів Ткаченко.

В Черкасах відкрили сервісний центр, що замінить МРЕВ

Міський голова Черкас Анатолій Бондаренко привітав жителів міста із відкриттям центру і наголосив, що це не останінй проект міської влади, облдержадміністрації та Міністерства внутрішніх справ. Бондаренко розповів , що наразі одним з головних завдань є завершити ремонт вулиці Оборонної, що прилягає до центру:

– Попереду будівництво дороги, освітлення і тротуару, щоб людям сюди можна було комфортно доїхати. Плануємо, що Оборонну добудують за 2-3 місяці, – розказав мер. Загалом проект обійшовся в близько 7 млн грн: 3,4 млн були виділені містом, 1,4 – областю, решта – МВС. Наразі в установі працюють 27 працівників, середня заробітна плата – 6,5 тис. грн.

В Черкасах відкрили сервісний центр, що замінить МРЕВ

infomist.ck.ua

2017.02.20
Знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Вхід Скасувати   Ok   Введіть своє ім'я!
Увага! Для входу на сайт необхідно ввести свій e-mail та пароль.
Реєстрація Скасувати   Ok   На введений Вами E-mail надіслано лист з вказвками щодо продовження реєстрації.
Будь-ласка, перевірте свій E-mail
Введіть своє ім'я! Вибачте, але Ваше ім'я занадто коротке! Вибачте, але Ваше ім'я занадто довге! Введіть своє прізвище! Вибачте, але Ваше прізвище занадто коротке! Вибачте, але Ваше прізвище занадто довге! Введіть пароль! Вибачте, але Ваш пароль занадто короткий! Вибачте, але Ваш e-mail не коректний! Вибачте, але Ваш e-mail занадто довгий! Вибачте, але користувач з такими даними вже зареєстрований! Секретний код введений не вірно!
Увага! Всі поля обов'язкові до заповнення.
SEC CODE
Переконайтесь, що введений Вами e-mail є коректним,
на нього буде відправлено інструкцію з продовження реєстрації