Екскурсію для школярів організували черкаські поліцейські

Правоохоронці Черкаського відділу поліції провели день відкритих дверей, на який запросили вихованців однієї з міських шкіл. Дітлахів ознайомили з роботою поліції, розповіли про функції окремих служб та провели екскурсію відділом.

Екскурсію для школярів організували черкаські поліцейські

На захід до Черкаського відділу поліції завітали учні 5-го класу Черкаської загальноосвітньої школи № 9. Школярам показали службові автівки та провели екскурсію по відділу поліції, яку почали з чергової частини, де малечам розповіли, як працює оперативний черговий, як приймаються та реєструються повідомлення від громадян про злочини та правопорушення, як правоохоронці, за допомогою встановлених у місті камер відеоспостереження здійснюють нагляд за порядком на вулицях міста. Також інспектор з ювенальної превенції Черкаського відділу поліції Оксана Ворона нагадала і про відповідальність, яку несуть неповнолітні та їх батьки у разі порушення закону.

Екскурсію для школярів організували черкаські поліцейські

Але найбільший інтерес і захват у маленьких гостей викликала демонстрація вогнепальної зброї та спецзасобів, які сьогодні використовують поліцейські в своїй службовій діяльності. Під час демонстрації всі бажаючі мали змогу приміряти бронежилети і каски, потримати в своїх руках зброю і спецзасоби.

Також гості завітали до Черкаського Науково-дослідного експертно-криміналістичного центру МВС України де дізналися про різні види досліджень, зокрема паперових грошей, як правильно проводити автотехнічну експертизу, криміналістичну фотозйомку, оглядати місця вчинення злочинів та виявляти сліди злочинця.

Екскурсію для школярів організували черкаські поліцейські

Юнаки і дівчата почули чимало корисної інформації з приводу служби в поліції, а також дізнались про те, якими навиками потрібно володіти аби стати поліцейським.

Екскурсію для школярів організували черкаські поліцейські

ch.npu.gov.ua

2017.02.02
Знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Вхід Скасувати   Ok   Введіть своє ім'я!
Увага! Для входу на сайт необхідно ввести свій e-mail та пароль.
Реєстрація Скасувати   Ok   На введений Вами E-mail надіслано лист з вказвками щодо продовження реєстрації.
Будь-ласка, перевірте свій E-mail
Введіть своє ім'я! Вибачте, але Ваше ім'я занадто коротке! Вибачте, але Ваше ім'я занадто довге! Введіть своє прізвище! Вибачте, але Ваше прізвище занадто коротке! Вибачте, але Ваше прізвище занадто довге! Введіть пароль! Вибачте, але Ваш пароль занадто короткий! Вибачте, але Ваш e-mail не коректний! Вибачте, але Ваш e-mail занадто довгий! Вибачте, але користувач з такими даними вже зареєстрований! Секретний код введений не вірно!
Увага! Всі поля обов'язкові до заповнення.
SEC CODE
Переконайтесь, що введений Вами e-mail є коректним,
на нього буде відправлено інструкцію з продовження реєстрації