У Черкасах виявили дві "нелегальні" автівки

У Черкасах 28 та 30 грудня виявили дві "нелегальні" автівки. Про це повідомили у прес-службі територіального сервісного центру МВС у Черкаській області.

Так, 28 грудня, до територіального сервісного центру МВС звернувся 55-річний житель обласного центру з приводу оформлення дублікату свідоцтва про реєстрацію автомобіля Toyota Corolla.

У Черкасах виявили дві "нелегальні" автівки

При огляді експертом НДЕКЦ транспортного засобу, виявилося, що номерний майданчик кузова автомобіля вварений локально.

Також 30 грудня водій Chevrolet Aveo хотів провести перереєстрацію свого "залізного друга" в зв’язку з встановленням газобалонного обладнання. Однак, під час перевірки наданих документів працівники ТСЦ встановили, що "свідоцтво про погодження конструкції" є не дійсним, і Головним сервісним центром МВС не видавалося.

На місце події в обох випадках було викликано слідчо-оперативну групу Черкаського відділу поліції, яка задокументувала виявлені факти та вилучила "підробки".

2017.01.10
Знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Вхід Скасувати   Ok   Введіть своє ім'я!
Увага! Для входу на сайт необхідно ввести свій e-mail та пароль.
Реєстрація Скасувати   Ok   На введений Вами E-mail надіслано лист з вказвками щодо продовження реєстрації.
Будь-ласка, перевірте свій E-mail
Введіть своє ім'я! Вибачте, але Ваше ім'я занадто коротке! Вибачте, але Ваше ім'я занадто довге! Введіть своє прізвище! Вибачте, але Ваше прізвище занадто коротке! Вибачте, але Ваше прізвище занадто довге! Введіть пароль! Вибачте, але Ваш пароль занадто короткий! Вибачте, але Ваш e-mail не коректний! Вибачте, але Ваш e-mail занадто довгий! Вибачте, але користувач з такими даними вже зареєстрований! Секретний код введений не вірно!
Увага! Всі поля обов'язкові до заповнення.
SEC CODE
Переконайтесь, що введений Вами e-mail є коректним,
на нього буде відправлено інструкцію з продовження реєстрації