Чоловік придбав авто з підробленим свідоцтвом та «чужим» номерним знаком

Другого вересня до Уманського Територіального сервісного центру МВС 7142 звернувся 51-річний мешканець смт.Верхнячка Христинівського району Черкаської області з приводу перереєстрації автомобіля «SKODA FELICIA», який ним був придбаний на підставі довіреності.

Чоловік придбав авто з підробленим свідоцтвом та «чужим» номерним знаком

Під час перевірки відомостей про транспортний засіб за інформаційними базами даних МВС, адміністратором сервісного центру та фахівцем експертної служби НДЕКЦ з'ясувалося, що пред'явлене власником свідоцтво про реєстрацію ТЗ органами МВС не видавалося та має явні ознаки підробки, а номерний знак взагалі належить іншому автомобілю. В інформаційних базах органів внутрішніх справ цей автомобіль не зареєстрований, а інформація про його розмитнення відсутня.

На місце події було викликано слідчо-оперативну групу Уманського відділу поліції ГУНП, яка задокументувала даний факт, вилучила автомобіль та фальшиві реєстраційні документи на нього на майданчик тимчасового утримання ТЗ. За даним фактом проводиться перевірка, - інформує прес-служба Сервісного центру.

2016.09.06
Знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Вхід Скасувати   Ok   Введіть своє ім'я!
Увага! Для входу на сайт необхідно ввести свій e-mail та пароль.
Реєстрація Скасувати   Ok   На введений Вами E-mail надіслано лист з вказвками щодо продовження реєстрації.
Будь-ласка, перевірте свій E-mail
Введіть своє ім'я! Вибачте, але Ваше ім'я занадто коротке! Вибачте, але Ваше ім'я занадто довге! Введіть своє прізвище! Вибачте, але Ваше прізвище занадто коротке! Вибачте, але Ваше прізвище занадто довге! Введіть пароль! Вибачте, але Ваш пароль занадто короткий! Вибачте, але Ваш e-mail не коректний! Вибачте, але Ваш e-mail занадто довгий! Вибачте, але користувач з такими даними вже зареєстрований! Секретний код введений не вірно!
Увага! Всі поля обов'язкові до заповнення.
SEC CODE
Переконайтесь, що введений Вами e-mail є коректним,
на нього буде відправлено інструкцію з продовження реєстрації