У мешканця Смілянщини вилучили "палений" ВАЗ-2105

08.06.2016 року до ТСЦ №7141, що в місті Черкаси, звернувся Богдан Р., житель села Зелевки Смілянського району, з метою постановки на облік автомобіля ВАЗ-2105, який він придбав по договору купівлі-продажу в Полтавській області.

Працівники сервісного центру перевірили автомобіль по наявним базам даних МВС. Надані документи, що надав продавець, також відповідали тим, що знаходяться в офіційному обігу. Тут би, як кажуть, і «вдарити по рукам» за здійснення вдалої угоди, та от експерти Черкаського НДЕКЦ не були такими оптимістичними…

В ході дослідження ідентифікаційних номерних позначень було встановлено, що номер кузова наданого автомобіля піддавався зміні, тобто був нанесений не в умовах заводу виробника.

Автомобіль та реєстраційні документи на нього вилучено та доставлено на майданчик тимчасового утримання Черкаського відділу поліції ГУНП в Черкаській області. Подію зареєстровано в журнал єдиного обліку надходження повідомлень.

2016.06.16
Знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Вхід Скасувати   Ok   Введіть своє ім'я!
Увага! Для входу на сайт необхідно ввести свій e-mail та пароль.
Реєстрація Скасувати   Ok   На введений Вами E-mail надіслано лист з вказвками щодо продовження реєстрації.
Будь-ласка, перевірте свій E-mail
Введіть своє ім'я! Вибачте, але Ваше ім'я занадто коротке! Вибачте, але Ваше ім'я занадто довге! Введіть своє прізвище! Вибачте, але Ваше прізвище занадто коротке! Вибачте, але Ваше прізвище занадто довге! Введіть пароль! Вибачте, але Ваш пароль занадто короткий! Вибачте, але Ваш e-mail не коректний! Вибачте, але Ваш e-mail занадто довгий! Вибачте, але користувач з такими даними вже зареєстрований! Секретний код введений не вірно!
Увага! Всі поля обов'язкові до заповнення.
SEC CODE
Переконайтесь, що введений Вами e-mail є коректним,
на нього буде відправлено інструкцію з продовження реєстрації