«OPEL» з Драбівщини виявився «вареним»

1 червня 2016 року в Територіальний сервісний центр МВС 7145, що в місті Золотоноша, з заявою про заміну реєстраційних документів, в зв`язку зі встановленням газового обладнання, та перереєстрацією автомобіля «OPEL», звернувся 40-річний житель Драбівського району, Черкаської області.

При огляді даного автомобіля, фахівцем центру та експертом НДЕКЦ встановлено, що номер кузова автівки вварено кустарним способом.

Автомобіль та реєстраційні документи на нього вилучено та доставлено на майданчик тимчасового утримання, матеріали зареєстровано в журнал єдиного обліку надходження повідомлень. По данному випадку проводиться перевірка працівниками відділу поліції міста Золотоноша.

В Регіональному сервісному центрі МВС в Черкаській області в черговий раз звертають увагу автовласників на те, що перед купівлею автомобіля, необхідно не спокушатися на його дешеву ціну, а обов`язково перевірити історію обраної автівки в будь якому Територіальному сервісному центрі МВС.

2016.06.06
Знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Вхід Скасувати   Ok   Введіть своє ім'я!
Увага! Для входу на сайт необхідно ввести свій e-mail та пароль.
Реєстрація Скасувати   Ok   На введений Вами E-mail надіслано лист з вказвками щодо продовження реєстрації.
Будь-ласка, перевірте свій E-mail
Введіть своє ім'я! Вибачте, але Ваше ім'я занадто коротке! Вибачте, але Ваше ім'я занадто довге! Введіть своє прізвище! Вибачте, але Ваше прізвище занадто коротке! Вибачте, але Ваше прізвище занадто довге! Введіть пароль! Вибачте, але Ваш пароль занадто короткий! Вибачте, але Ваш e-mail не коректний! Вибачте, але Ваш e-mail занадто довгий! Вибачте, але користувач з такими даними вже зареєстрований! Секретний код введений не вірно!
Увага! Всі поля обов'язкові до заповнення.
SEC CODE
Переконайтесь, що введений Вами e-mail є коректним,
на нього буде відправлено інструкцію з продовження реєстрації