Стартували курси підвищення кваліфікації працівників Експертної служби МВС України

З метою поглиблення управлінських, фінансово-економічних, правових та загальнопрофільних знань як основи професійної компетентності, 18 квітня 2016 року стартували курси підвищення кваліфікації працівників Експертної служби МВС України. Розпочали навчання заступники директорів, заступники завідувачів відділів криміналістичних видів досліджень та помічники директорів з кадрового забезпечення науково-дослідних експертно-криміналістичних центрів МВС України.

Стартували курси підвищення кваліфікації працівників Експертної служби МВС України

На відкритті організаційних зборів, що відбувалися за участю ректора академії Володимира Чернєя, директора інституту післядипломної освіти НАВС Лариси Удалової, заступника директора ДНДЕКЦ МВС Костянтина Дубоноса та помічника директора ДНДЕКЦ МВС Віктора Чухрія, слухачам озвучили основні організаційні та освітні завдання.

Перед початком занять слухачам запропонували пройти вхідне тестування для визначення їх професійного рівня.

Відповідно до запланованої програми навчання працівники Експертної служби МВС завдяки досвідченому науково-педагогічному складу академії мають поглибити і вдосконалити свої знання у галузі криміналістики, судової експертизи, кримінального процесу та досудового розслідування.

Широкий спектр тематики занять охоплює актуальні проблеми, що стосуються судово-експертної, управлінської, інформаційної діяльності, кримінально-процесуального, адміністративного і трудового законодавства, особливостей упровадження системи управління відповідно до вимог ДСТУ ISO/IEC 17025 та ін.

Стартували курси підвищення кваліфікації працівників Експертної служби МВС України

Загалом упродовж поточного року заплановано підвищити кваліфікацію близько 2 тис. працівників Експертної служби МВС України. По завершенню навчання передбачено підсумковий контроль у формі комплексного іспиту або тестування для перевірки й оцінки рівня засвоєних знань.

ДНДЕКЦ МВС України

2016.06.06
Знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Вхід Скасувати   Ok   Введіть своє ім'я!
Увага! Для входу на сайт необхідно ввести свій e-mail та пароль.
Реєстрація Скасувати   Ok   На введений Вами E-mail надіслано лист з вказвками щодо продовження реєстрації.
Будь-ласка, перевірте свій E-mail
Введіть своє ім'я! Вибачте, але Ваше ім'я занадто коротке! Вибачте, але Ваше ім'я занадто довге! Введіть своє прізвище! Вибачте, але Ваше прізвище занадто коротке! Вибачте, але Ваше прізвище занадто довге! Введіть пароль! Вибачте, але Ваш пароль занадто короткий! Вибачте, але Ваш e-mail не коректний! Вибачте, але Ваш e-mail занадто довгий! Вибачте, але користувач з такими даними вже зареєстрований! Секретний код введений не вірно!
Увага! Всі поля обов'язкові до заповнення.
SEC CODE
Переконайтесь, що введений Вами e-mail є коректним,
на нього буде відправлено інструкцію з продовження реєстрації