Під час реєстрації авто експерти виявили сумнівність його походження

Працівники Черкаського Територіального сервісного центру МВС виявили автомобіль "BMW" з самовільно ввареним номерним стаканом. Про це УНН-Центр повідомили в прес-службі Черкаського Територіального сервісного центру МВС.
Під час реєстрації авто експерти виявили сумнівність його походження
Житель Черкас мав намір придбати автомобіль BMW, який до цього перебував на обліку в Криму. Разом з власником автівки вони прибули, до Територіального сервісного центру МВС для перереєстрації автомобіля. Однак під час огляду автівки фахівцями експертної служби було виявлено, що стакан з ідентифікаційним номером кузова даного автомобіля вварений кустарним способом.

На місце події було викликано слідчо-оперативну групу Черкаського відділу поліції, яка задокументувала цей факт та вилучила автомобіль на майданчик тимчасового утримання транспортних засобів.

За даним фактом проводиться перевірка.
2016.03.20
Знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Вхід Скасувати   Ok   Введіть своє ім'я!
Увага! Для входу на сайт необхідно ввести свій e-mail та пароль.
Реєстрація Скасувати   Ok   На введений Вами E-mail надіслано лист з вказвками щодо продовження реєстрації.
Будь-ласка, перевірте свій E-mail
Введіть своє ім'я! Вибачте, але Ваше ім'я занадто коротке! Вибачте, але Ваше ім'я занадто довге! Введіть своє прізвище! Вибачте, але Ваше прізвище занадто коротке! Вибачте, але Ваше прізвище занадто довге! Введіть пароль! Вибачте, але Ваш пароль занадто короткий! Вибачте, але Ваш e-mail не коректний! Вибачте, але Ваш e-mail занадто довгий! Вибачте, але користувач з такими даними вже зареєстрований! Секретний код введений не вірно!
Увага! Всі поля обов'язкові до заповнення.
SEC CODE
Переконайтесь, що введений Вами e-mail є коректним,
на нього буде відправлено інструкцію з продовження реєстрації