Виявлені на місці злочину сліди вивели правоохоронців на крадіїв

В Корсунь-Шевченківському районі троє молодиків викрали з приміщення місцевого товариства промисловий зварювальний апарат. Сума збитків завданих підприємству перевищує шість тисяч гривень. Завдяки виявленим експертами слідам, зловмисників затримали за кілька годин.

До чергової частини Корсунь-Шевченківського райвідділу міліції звернувся працівник одного із місцевих підприємств із заявою про крадіжку. Чоловік повідомив, що вночі з приміщення майстерні невідомі особи викрали промисловий зварювальний апарат. Проводячи огляд місця події, експерти виявили чимало слідів, які в подальшому вивели правоохоронців на крадіїв. В ході проведення слідчо-оперативних заходів, правоохоронці з’ясували, щодо крадіжки причетні двоє 19-річних та 23-річний місцеві жителі, на їх причетність вказувала зібрана працівниками міліції доказова база.

Викрадений зварюватьний апарат правоохоронці знайшли у їхньому гаражі в розібраному стані. Хлопці пояснили, що хотіли здати його на металобрухт, а отримані гроші використати на власні потреби.

За словами першого заступника начальника Корсунь-Шевченківського райвідділу міліції - начальника кримінальної міліції Руслана Воронецького, відносно молодиків відкрито кримінальне провадження за частиною 3 статті 185 (крадіжка) Кримінального кодексу України. За вчинене їм загрожує покарання у вигляді позбавлення волі на строк від трьох до шести років.
2015.04.17
Знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Вхід Скасувати   Ok   Введіть своє ім'я!
Увага! Для входу на сайт необхідно ввести свій e-mail та пароль.
Реєстрація Скасувати   Ok   На введений Вами E-mail надіслано лист з вказвками щодо продовження реєстрації.
Будь-ласка, перевірте свій E-mail
Введіть своє ім'я! Вибачте, але Ваше ім'я занадто коротке! Вибачте, але Ваше ім'я занадто довге! Введіть своє прізвище! Вибачте, але Ваше прізвище занадто коротке! Вибачте, але Ваше прізвище занадто довге! Введіть пароль! Вибачте, але Ваш пароль занадто короткий! Вибачте, але Ваш e-mail не коректний! Вибачте, але Ваш e-mail занадто довгий! Вибачте, але користувач з такими даними вже зареєстрований! Секретний код введений не вірно!
Увага! Всі поля обов'язкові до заповнення.
SEC CODE
Переконайтесь, що введений Вами e-mail є коректним,
на нього буде відправлено інструкцію з продовження реєстрації