Нагороди до Дня «Захисника Вітчизни»

За досягнення в науковій діяльності та професіоналізм, головний фахівець відділу організаційно-методичного забезпечення НДЕКЦ при УМВС України в Черкаській області Сидоренко Леонід Онисимович нагороджений почесним знаком «За мужність та професіоналізм» III ступеня Української Секції Міжнародної Поліцейської Асоціації.
Нагороди до Дня «Захисника Вітчизни»

Цією ж організацією була висловлена подяка начальнику відділу спеціальних видів експертиз НДЕКЦ при УМВС України в Черкаській області Шкурдоді Сергію Вікторовичу за зразкове виконання свого службового та громадського обовязку, сприяння розвитку дружби і співробітництва між правоохоронцями всіх країн світу.

Нагороди до Дня «Захисника Вітчизни»
2014.02.21
Знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Вхід Скасувати   Ok   Введіть своє ім'я!
Увага! Для входу на сайт необхідно ввести свій e-mail та пароль.
Реєстрація Скасувати   Ok   На введений Вами E-mail надіслано лист з вказвками щодо продовження реєстрації.
Будь-ласка, перевірте свій E-mail
Введіть своє ім'я! Вибачте, але Ваше ім'я занадто коротке! Вибачте, але Ваше ім'я занадто довге! Введіть своє прізвище! Вибачте, але Ваше прізвище занадто коротке! Вибачте, але Ваше прізвище занадто довге! Введіть пароль! Вибачте, але Ваш пароль занадто короткий! Вибачте, але Ваш e-mail не коректний! Вибачте, але Ваш e-mail занадто довгий! Вибачте, але користувач з такими даними вже зареєстрований! Секретний код введений не вірно!
Увага! Всі поля обов'язкові до заповнення.
SEC CODE
Переконайтесь, що введений Вами e-mail є коректним,
на нього буде відправлено інструкцію з продовження реєстрації