Профорієнтація студентів ЧНУ ім. Б. Хмельницького

Тринадцятого листопада 2013 року, студенти юридичного факультету навчально-наукового інституту економіки і права відвідали Науково-дослідний експертно-криміналістичний центр при УМВС України в Черкаській області.

Маючи певну теоретичну підготовку з юридичних дисциплін, зокрема по криміналістиці, майбутні юристи змогли своїми очима побачити деякі особливості роботи експертів НДЕКЦ за різними напрямками експертиз. Екскурсія супроводжувалася цікавими прикладами з практики роботи експертів, студенти мали змогу задавати будь-які питання.

Велику зацікавленість викликали змістовні ілюстративні стенди по підроблених паперових грошах, обставинах дорожньо-транспортних подій, видів вузлів видів холодної зброї, видів наркотичних засобів, прекурсорів сильнодіючих отруйних речовин, в тому числі і тих які заборонені на території України (героїн, ЛСД, ацетильований опій тощо). Студенти змогли не тільки побачити, а й потримати в руках реальні зразки різних видів вогнепальної зброї.

У відділі спеціальних видів експертизи, де проводяться експертизи наркотичних засобів, отримали змістовну інформацію про їх особливу небезпеку для здоровя людини.

За оцінкою самих студентів така екскурсія для них була дуже корисною, значно розширила їх кругозір та може певним чином вплинути на вибір майбутнього місця роботи.
Профорієнтація студентів ЧНУ ім. Б. Хмельницького
Профорієнтація студентів ЧНУ ім. Б. Хмельницького
Профорієнтація студентів ЧНУ ім. Б. Хмельницького

Ексурсію проводили досвідчені фахівці центру:
Сидоренко Л.О.,
Крикуненко О.Ю.,
Шкурдода С.В.


Фотогалерея - Екскурсії
2013.11.13
Знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Вхід Скасувати   Ok   Введіть своє ім'я!
Увага! Для входу на сайт необхідно ввести свій e-mail та пароль.
Реєстрація Скасувати   Ok   На введений Вами E-mail надіслано лист з вказвками щодо продовження реєстрації.
Будь-ласка, перевірте свій E-mail
Введіть своє ім'я! Вибачте, але Ваше ім'я занадто коротке! Вибачте, але Ваше ім'я занадто довге! Введіть своє прізвище! Вибачте, але Ваше прізвище занадто коротке! Вибачте, але Ваше прізвище занадто довге! Введіть пароль! Вибачте, але Ваш пароль занадто короткий! Вибачте, але Ваш e-mail не коректний! Вибачте, але Ваш e-mail занадто довгий! Вибачте, але користувач з такими даними вже зареєстрований! Секретний код введений не вірно!
Увага! Всі поля обов'язкові до заповнення.
SEC CODE
Переконайтесь, що введений Вами e-mail є коректним,
на нього буде відправлено інструкцію з продовження реєстрації