Відбулась 56 сесія Комісії з наркотичних засобів ООН

11-15 березня 2013 року у м. Відні відбулась 56 сесія Комісії з наркотичних засобів Організації Об’єднаних Націй. В роботі Комісії взяли участь понад 1000 представників держав-членів учасників.
Відбулась 56 сесія Комісії з наркотичних засобів ООН
На сесії було прийнято 18 резолюцій щодо протидії незаконному обігу наркотиків, зокрема резолюція E/CN.7/2013/L.3/Rev.1 «Щодо сприяння обміну досвідом та знаннями в галузі криміналістичного профілювання наркотичних засобів», ініціатором прийняття якої була Україна.

Текст резолюції E/CN.7/2013/L.3/Rev.1 «Щодо сприяння обміну досвідом та знаннями в галузі криміналістичного профілювання наркотичних засобів» на російській мові.


E_CN.7_2013_L.3_Rev.1.pdf [233,29 Kb]
2013.04.30
Знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Вхід Скасувати   Ok   Введіть своє ім'я!
Увага! Для входу на сайт необхідно ввести свій e-mail та пароль.
Реєстрація Скасувати   Ok   На введений Вами E-mail надіслано лист з вказвками щодо продовження реєстрації.
Будь-ласка, перевірте свій E-mail
Введіть своє ім'я! Вибачте, але Ваше ім'я занадто коротке! Вибачте, але Ваше ім'я занадто довге! Введіть своє прізвище! Вибачте, але Ваше прізвище занадто коротке! Вибачте, але Ваше прізвище занадто довге! Введіть пароль! Вибачте, але Ваш пароль занадто короткий! Вибачте, але Ваш e-mail не коректний! Вибачте, але Ваш e-mail занадто довгий! Вибачте, але користувач з такими даними вже зареєстрований! Секретний код введений не вірно!
Увага! Всі поля обов'язкові до заповнення.
SEC CODE
Переконайтесь, що введений Вами e-mail є коректним,
на нього буде відправлено інструкцію з продовження реєстрації