Довідка щодо відповідності acquis communautaire

ДОВІДКА


щодо відповідності acquis communautaire


наказу МВС України від __.05.2013 № ____ „Про затвердження Інструкції про порядок проведення криміналістичних досліджень транспортних засобів і реєстраційних документів, що їх супроводжують, працівниками Експертної служби МВС України”


1. Належність проекту до пріоритетних сфер

Наказ Міністерства внутрішніх справ України від __.05.2013 № ____ „Про затвердження Інструкції про порядок проведення криміналістичних досліджень транспортних засобів і реєстраційних документів, що їх супроводжують, працівниками Експертної служби МВС України” за предметом правового регулювання не належить до пріоритетних сфер адаптації законодавства України до законодавства Європейського Союзу, визначених Законом України „Про Загальнодержавну програму адаптації законодавства України до законодавства Європейського Союзу”.2. Порядок вирішення в acquis communautaire питань, що належать до сфери правового регулювання проекту

Вирішення в acquis communautaire питань, що належать до сфери правового регулювання наказу, не здійснюється, оскільки акт за предметом правового регулювання не належить до пріоритетних сфер адаптації законодавства України до законодавства Європейського Союзу.

3. Порівняльно-правовий аналіз

Порівняльно-правова таблиця не надається.

4. Очікувані результати

Нормативно-правовий акт дозволить привести нормативно-правове забезпечення проведення працівниками Експертної служби МВС України криміналістичних досліджень транспортних засобів і реєстраційних документів, що їх супроводжують, у відповідність до законодавства.

5. Узагальнений висновок

Зазначений наказ за предметом правового регулювання не належить до пріоритетних сфер адаптації законодавства України до законодавства Європейського Союзу, визначених Законом України „Про Загальнодержавну програму адаптації законодавства України до законодавства Європейського Союзу”.

Перший заступник Міністра

внутрішніх справ України
В.Б. Дубовик
2013.07.25
Знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Вхід Скасувати   Ok   Введіть своє ім'я!
Увага! Для входу на сайт необхідно ввести свій e-mail та пароль.
Реєстрація Скасувати   Ok   На введений Вами E-mail надіслано лист з вказвками щодо продовження реєстрації.
Будь-ласка, перевірте свій E-mail
Введіть своє ім'я! Вибачте, але Ваше ім'я занадто коротке! Вибачте, але Ваше ім'я занадто довге! Введіть своє прізвище! Вибачте, але Ваше прізвище занадто коротке! Вибачте, але Ваше прізвище занадто довге! Введіть пароль! Вибачте, але Ваш пароль занадто короткий! Вибачте, але Ваш e-mail не коректний! Вибачте, але Ваш e-mail занадто довгий! Вибачте, але користувач з такими даними вже зареєстрований! Секретний код введений не вірно!
Увага! Всі поля обов'язкові до заповнення.
SEC CODE
Переконайтесь, що введений Вами e-mail є коректним,
на нього буде відправлено інструкцію з продовження реєстрації