ПРО КОДОВІ МІТКИ В ЗАПИТАННЯХ І ВІДПОВІДЯХ

Інформаційно-довідковий посібник

Схвалено координаційно-методичною радою
ДНДЕКЦ МВС України,
протокол від 27.04.2012 № 37

Сидоренко Л.О. Про кодові мітки в запитаннях і відповідях : інформаційно-довідковий посібник / Л.О. Сидоренко – К. : ДНДЕКЦ МВС України, 2012. – 78 с.

  • Автор: Сидоренко Л.О. – старший науковий співробітник науково-дослідного експертно-криміналістичного центру при УМВС України в Черкаській області.
У посібнику викладено стислі відповіді на запитання, які найчастіше виникають стосовно дослідження кодових міток. Відповіді базуються на підставі експериментальних досліджень, результатів експертної практики та інформації, отриманої від фахівців корпорації Xerox та Європолу. При цьому, важливо обов’язково врахувати, що технологія маркування є таємною, тому детальна інформація, тим більше методичного характеру, про неї відсутня. У зв’язку з цим інформація посібника не претендує на повноту і абсолютну точність, хоча і допомагає частково заповнити прогалини в інформаційно-методичному забезпеченні нового підвиду технічної експертизи документів – технічної експертизи кольорових електрофотографічних зображень шляхом використання кодових міток.
Посібник містить і певний перелік інформаційних джерел щодо пошуку тієї чи іншої інформацію про кодові мітки.
Інформаційно-методичний посібник розрахований на експертів зтехнічного дослідження документів, а також буде корисним для суддів, працівників слідства, працівників підрозділів по боротьбі з економічною злочинністю та інших служб, курсантів і студентів навчальних закладів юридичного профілю.
ПРО КОДОВІ МІТКИ В ЗАПИТАННЯХ І ВІДПОВІДЯХ
2013.10.02
Знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Вхід Скасувати   Ok   Введіть своє ім'я!
Увага! Для входу на сайт необхідно ввести свій e-mail та пароль.
Реєстрація Скасувати   Ok   На введений Вами E-mail надіслано лист з вказвками щодо продовження реєстрації.
Будь-ласка, перевірте свій E-mail
Введіть своє ім'я! Вибачте, але Ваше ім'я занадто коротке! Вибачте, але Ваше ім'я занадто довге! Введіть своє прізвище! Вибачте, але Ваше прізвище занадто коротке! Вибачте, але Ваше прізвище занадто довге! Введіть пароль! Вибачте, але Ваш пароль занадто короткий! Вибачте, але Ваш e-mail не коректний! Вибачте, але Ваш e-mail занадто довгий! Вибачте, але користувач з такими даними вже зареєстрований! Секретний код введений не вірно!
Увага! Всі поля обов'язкові до заповнення.
SEC CODE
Переконайтесь, що введений Вами e-mail є коректним,
на нього буде відправлено інструкцію з продовження реєстрації